92
مرکزآموزش برای کودکان و نوجوانان افغان در سال 2002 میلادی در شهر ستهکلم در سویدن توسط یک تعداد معلمین مجرب زبانهای دری و پشتو، و انجنیران...
مرکزآموزش برای کودکان و نوجوانان افغان در سال 2002 میلادی در شهر ستهکلم در سویدن توسط یک تعداد معلمین مجرب زبانهای دری و پشتو، و انجنیران مجرب در توسعه برنامه های آموزشی جهت یادگیری زبانهای رسمی افغانستان برای کودکان و نوجوانان خارج از کشور اساس گزاشته شد.

برای حفظ هویت یک شهروند افغانستان آموختن زبان مادری وی بسیار مهم بوده به ویژه کودکا و نوجوانان خارج ازکشور که در یک جامعه غیرافغانی زیست میکنند. هدف ما از ساختن اين برنامه ارئه روش های جديد در آموزش و پرورش فکری کودکان و نوجوانان دری و پشتو زبان افغانستان است. اميد است که تلاش ما بتواند با بهره گيری از امکانات در کنار استفاده از مطالعات و تجربيات موجب پيشرفت کودکان و نوجوانان شما در زمينه های گوناگون علمی و فرهنگی و آشنانیی با فرهنگ و ادبيات اصيل افغانی گردد.

 مرکزآموزش برای کودکان و نوجوانان افغان افتخار دارد که در کمترین وقت بیش از 50 جلد کتابهای درسی و برنامه های کامپیوتری به زبان دری و پشتو برای سنین مختلف، برای دوره های ابتدایی، متوسطه و لیسه تهیه نموده است. همه کتابها به کیفیت خوب به چاپ رسیده  و درایی شماره بین اللملی (ISBN) بوده که در بسیاری کشور ها قابل دسترس میباشد.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...