4
 شرکت ابزار آزمایش آروین
 شرکت ابزار آزمایش آروین

طراح و تولید کننده لوزام آزمایشگاهی مکانیک خاک و مقاومت مصالح( ژئوتکنیک)

شرکت ابزار آزمایش آروین با پشتوانه غنی از تجربه و تخصص که حاصل بیش از پانزده سال تلاش مداوم و کارآفرینی بنیانگذاران خود که تا قبل از تاسیس شرکت ابزار آزمایش آروین به عنوان یکی از بنیانگذاران و مالکان مجموعه دیگری فعالیت می کردند، تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از آخرین فناوری های پیشرفته و مدرن ترین تجهیزات تولیدی تلاش می کند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و به بازار عرضه نماید.
شرکت ابزار آزمایش آروین با سر لوحه قراردادن افزایش رضایت مشتریان و درک صحیح نیازهای آنان و برآوردسازی این نیازها با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت، برترین خدمت آغاز به فعالیت نموده و از طریق ارائه خدمات مطلوب ،تولید مناسب و به هنگام با رعایت استانداردهای BS، ASTM، DIN،ASSHTO در زمینه فعالیت خویش با پایبندی به اخلاق و رفتار حرفه ای ،صداقت و درستکاری در کار، توانسته زمینه رضایت مصرف کنندگان را فراهم آورد تا از نظر آن ها به عنوان شرکت مسئول و پاسخگوی نیاز مشتریان شناخته شود. 
 • Uploads

  • جک بتن شکن- حرکت آهسته خرد شدن طولی نمونه استوانه ای - Duration: 75 seconds.

   • 4 years ago
   • 277 views
   شرکت ابزار آزمایش آروین امکان ارائه جک بتن شکن در ظرفيت 200 تن از نوع آنالوگ ، ديجيتال ، نيمه اتوماتيک را دارد. جک های بتن شکن تولیدی دارای گواهی کالیبراسیون مورد تایید اداره استاندارد بوده و از 18...
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...