Тартус-Тур Днепр
16
 • Круїзи класу Люкс

  9 views 3 months ago
  Ласкаво просимо в чарівний світ круїзів класу «Люкс»!
  На Вас чекає незабутній вояж та продумана кожна дрібниця. Захоплююче плавання на розкішному лайнері нетревіальним маршрутом, найвищий рівень персоналізованого сервісу і комфорт, що відповідає найвимогливішому смаку, дозволять Вам отримувати максимум задоволення від кожного дня впродовж усієї подорожі.
  Кожен «Люкс» пропонує безкомпромісну розкіш з багатством ексклюзивних функцій. Члени екіпажу та обслуговуючий персонал знають імена всіх пасажирів, а особистий дворецький і консьєрж орієнтуються на Ваші індивідуальні особливості і переваги.
  Всі 24 години на добу життя кожного гостя протякає в режимі «Все включено». Від алкогольних і безалкогольних напоїв Преміум класу та вишуканих страв Світової кухні та вечірок і спеціальних шоу за участю зірок поп-музики, враховуючи безкоштовні екскурсії в портах заходів і чайові персоналу.
  Меню ресторанів складено шеф-кухарями, багато з яких мають зірки Мішлен. Бездоганне обслуговування у спеціалізованих ресторанах дозволяє максимально насолоджуватись смаком вишуканих страв, а здоровий спосіб життя допоможуть підтримувати спортивні заходи, фітнес, басейн і послуги СПА-центрів. Розкішні номери і ексклюзивні послуги – це тільки початок. Тут все направлено на те, щоб ви відчували себе особливим у виняткових обставинах.
  Круїзи класу «Люкс» - це відпочинок по вищому розряду і найкращий спосіб відкрити для себе весь Світ. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...