499,929

Команда Олега Скрипки

Олег Скрипка народився в Ходженті (Таджикистан) у сім'ї українських переселенців. Виріс у Мурманській області Росії.

1986 року закінчив Київський політехнічний інститут. Цього ж року було створено гурт "ВВ". В 1987 р. "ВВ" стає членом київського рок-клубу, здобуває першу премію на київському рок-фестивалі "Рок-парад", випускає свій хіт "Танці".

1990 року група здійснює турне Францією та Швейцарією, під час якого в одній з найбільших газет Франції Le Monde виходить матеріал про "ВВ". У 1991—1996 роках Олег Скрипка разом зі своєю групою живе у Франції й гастролює країною.

1996 року Скрипка повертається до Києва й відтоді активно концертує в Україні та за кордоном, регулярно відвідує Москву. 2000 року "ВВ" виступає в Ризі, Лондоні, дає концерт у Московському палаці молоді, далі — тур містами Сибіру. В січні 2002 року — тур Ізраїлем і Португалією, у лютому того ж року — кілька концертів у Нью-Йорку, 2003 року — виступ у Торонто.

2004 року Олег Скрипка стає одним із організаторів фестивалю "Країна мрій", цей фестиваль розпочав свою історію через 10 років після виходу пісні та альбому ВВ з такою ж назвою. Під егідою "Країни мрій" Олег Скрипка займається також і різносторонньою видавничою і просвітницькою діяльністю. У 2007 році Олег Скрипка проявляє неабиякі танцювальні таланти і здобуває друге місце у проекті "Танці з зірками 2".

У 2008 році Міністерство культури і туризму України висунуло кандидатуру Олега Скрипки на присвоєння Шевченківської премії у якості "режисера-постановника етнічного фестивалю "Країна Мрій". Проте, на думку музиканта, "фестиваль "Країна Мрій", як самобутнє культурне явище, заслуговує на висунення, і буде неправильно висмикувати для нагородження лише когось одного, хто причетний до "Країни Мрій": довкола фестивалю щороку трудиться дуже багато людей!"

У 2009 році група активістів запропонувала висунути Олега Юрійовича кандидатом в Президенти України, але Скрипка відмовився.
Олег Скрипка народився в Ходженті (Таджикистан) у сім'ї українських переселенців. Виріс у Мурманській області Росії.

1986 року закінчив Київський політехнічний інститут. Цього ж року було створено гурт "ВВ". В 1987 р. "ВВ&qu...
Play all

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...