15,120

Kultura Dostępna

  • NCKultury
  • 40 videos
  • 2,904 views
  • Last updated on Dec 28, 2017
Organizatorem akcji "Kultura Dostępna w kinach", która odbywa się w ramach programu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury.

W każdy czwartek, w całej Polsce w kinach Helios i Iluzjonie o godz. 18:00 odbywają się projekcje polskich filmów w promocyjnej cenie 10 zł. Akcja potrwa do końca 2015 roku.

Bilety można rezerwować na stronach: www.helios.pl i www.iluzjon.fn.org.pl.

Pokazy filmów odbędą się w 33 miastach: Bełchatowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Kaliszu, Kędzierzynie-Koźle, Kielcach, Koninie, Legnicy, Lubinie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Pile, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Radomiu, Rzeszowie, Siedlcach, Sosnowcu, Starachowicach, Szczecinie, Tczewie, Wrocławiu oraz w Warszawie.

Partnerami akcji są: Sieć Kin Helios, Kino Iluzjon, NEXT Film, Kino Świat, Solopan, Vue Movie, Forum Film Poland, Cyfrowe Repozytorium Filmowe oraz Against Gravity.

Partnerzy medialni: TVP, Polskie Radio, Filmweb

Kultura Dostępna to program realizowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w celu ułatwienia dostępu do kultury.
Strona internetowa: www.kulturadostepna.pl
Organizatorem akcji "Kultura Dostępna w kinach", która odbywa się w ramach programu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury.

W każdy czwartek, w całej Polsce w kinach Helios i Iluzjonie o godz. 18:00 odbywają się projekcje polsk...
Play all

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...