8,629

Başlangıç Seviye Rusça Dersleri

  • by A-Link Rusça
  • 92 videos
  • 249,550 views
  • Last updated on Jan 27, 2017
A-Link Başlangıç Seviye Rusça dersleri ile, tek başınıza çalışacak iradeniz varsa, kursa gitmeden veya özel hoca tutmadan Rusçada çok sağlam temel oluşturabilirsiniz. Dersler, yabancılar için Rusça eğitim programının standartlarına uygun bir şekilde hazırlanmış olup en basit bilgilerden başlıyor ve başlangıç seviyede bilmeniz gereken tüm konuları kapsıyordur. Fakat, A-Link Rusça derslerindeki ilk konular doğru telaffuz alışkanlığı edinmeniz amacı ile Latin harflerde verilmekte. Kiril harflere tam geçiş Rus Alfabe ve okuma kuralları öğrendikten sonra yapılır.
Hocasız çalıştığınızı göz önünde bulundurarak derslerin seslendirmesi ve konu anlatımlarının anlaşılır, net ve akılda kalıcı olmasına özen gösterilmiştir.
Çeşitli yerlerde yapılan yorumlardan A-Link Rusça derslerinin bazı Rus Dili kurslarından bile her açıdan daha iyi olduğu anlaşılıyor.
Derslerden daha iyi verim alabilmek için tüm alıştırmaları yapmaya ve her dersin altındaki ek konuları çalışmaya özen gösteriniz.
A-Link Başlangıç Seviye Rusça dersleri ile, tek başınıza çalışacak iradeniz varsa, kursa gitmeden veya özel hoca tutmadan Rusçada çok sağlam temel oluşturabilirsiniz. Dersler, yabancılar için Rusça eğitim programının standartlarına uygun bir şekil...
Play all

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...