718
 • RAB - Dağ İnsanları

  46,176 views 1 year ago
  Soğuk havalara RAB ile hazırlanın!

  Outdoor sporları ile ilgilenenlerin çok sevdiği Lowe Alpine markası ile aynı çatı altında olan RAB artık Türkiye'de!

  Diğer kaliteli outdoor markaları ile aynı performansa sahip olan RAB, belirli bir süre Türkiye'de uygun fiyatlarla satışa sunulacak. RAB kalitesini test etmek için hemen; outdoor mont, outdoor pantolon ve pek çok outdoor giyim ürünlerini deneyin.

  Outdoor Markası RAB'i Tanıyalım:

  1981'de, ünlü tırmanıcı ve macera şefi Rab Carrington, bugün adını taşıyan ekipman şirketini kurdu. Amacı basitti: En üst düzeyde performans gösterebilen sağlam tırmanma malzemeleri yapmak. Her bir Rab parçası elle yapılmıştır ve en zor koşullarla karşılaşan kendisi, arkadaşları ve diğer dağcılar tarafından titizlikle test edilmiştir.

  Bugün RAB'in titiz standartlarına, yaratıcılığına ve öncü ruhuna tereddütsüz bir biçimde bağlıyız. Tepede veya zirveye mutlak koruma, konfor ve özgürlük sağlayan, yüksek performanslı dağ kıyafetleri ve ekipmanları üretiyoruz. Üstün kaliteli Avrupa kaz tüyü gibi zamanla test edilmiş olanların yanı sıra, üstün teknolojili malzemeleri de kullanıyoruz. Hiçbir şey çok süs ya da aşırı mühendislik içermiyor - sadece değiştirmek yerine onarılabilecek dürüst, çalışkan parçalar. Dağcılar tarafından, dağcılar için.

  Kuruluşumuz 30 yılı aştı, tırmandığımız dağlarda ilham bulmaya, çıktığımızda tepelerde dostluklar kurmaya ve amacımızı yanımızda taşımaya devam ediyoruz; Herkesin içindeki tırmanışçıyı uyandırmak ve onları tırmanış için donatmak. RAB hakkında daha fazlası için tıklayın! http://blog.kutupayisi.com/......

  Outdoor Malzemeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  Outdoor Giyim Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Doğa sporcuları, aktivite boyunca vücut ısılarını dengede tutmalı. Vücudun aşırı ısınmasına veya vücudun aşırı su kaybetmesine sebebiyet vermemek ve değişen hava koşullarına hemen uyum sağlamak için doğru outdoor giyim ürünleri seçilmeli. Vücut ısısını dengede tutmak için içten dışa doğru katmanlar halinde giyinilmeli. Mola anlarında da vücut ısısında ani değişiklikler yaratmamak için yine katları teker teker çıkartmak gerekmektedir. Dağcılık, azim ve gayret gerektiren outdoor sporları arasında yer almakta. Dağcılık ile ilgileniyorsanız, dağcılık malzemelerini önceden hazırlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.

  Outdoor Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Outdoor ayakkabı seçimi yaparken karşınıza çıkacak pek çok marka ve model kafanızı karıştırabilir ve seçim yapmanızı zorlaştırabilir. Kullanacağınız spor dalına göre ayakkabı seçmeniz daha uygun olacaktır. Outdoor ayakkabılar arasında trekking ayakkabıları, kar botları, dağcılık ayakkabıları gibi kullanım alanına göre üretilen çeşitler yer almaktadır. Ayakkabı alırken mevsim koşullarını de göz önünde bulundurmalısınız. Kış sporları yapacaksanız, outdoor ayakkabı seçerken ürünün karlı kullanım koşullarına uygun olarak üretildiğinden emin olmanız gerekmekte. Toprakta ve asfaltta kullanılacak outdoor ayakkabılar gibi suda kullanılan ayakkabı modellerinden size uygun olanına kolayca karar verebilirsiniz. Show less
  Read more
 • Termos Play all

  This item has been hidden
 • Çadır Play all

  This item has been hidden
 • Uyku Tulumu Play all

  This item has been hidden
 • Çanta Play all

  This item has been hidden
 • Ayakkabı Play all

  This item has been hidden
 • Giyim Play all

  This item has been hidden
 • Sandalet Play all

  This item has been hidden
 • Elektronik

  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...