6
 • Uploads Play all

  • Asgje Personale | Sky Magazine Cover - Duration: 4 minutes, 17 seconds.

   • 5 years ago
   • 239 views
  • 10 Vjetori I Gazetes Panorama - Duration: 14 minutes.

   • 6 years ago
   • 1,421 views
   Tetor 2012, 10 vjetori i gazetes Panorama, gazeta me e madhe ne shqiperi. Ne sherbim te asnje kauze, asnje grupi individesh, asnje force politike. Sherbetore te qytetarit!
   Me shume info mbi gazeten...
  • Hapur (IREX) | Gjiri I Lalzit Ja Si Grabiten Pronaret - Duration: 9 minutes, 18 seconds.

   • 6 years ago
   • 208 views
   Mungesa e ligjit dhe e së drejtës ka bërë që pronarët e ligjshëm të trojeve në Gjirin e Lalzit të mos përfitojnë pronën e tyre. Ndërkohë njerëz me pushtet ose pranë pushtetit pasurohen duke dhunuar...
  • Shtepia E Shahut | Orkidea - Duration: 6 minutes, 52 seconds.

   • 7 years ago
   • 827 views
   Prof. Lefter Shabanaj eshte profesor matematike, shahist dhe instruktor shahu. Lefter Shabanaj eshte babai i gazetares se njohur Irena Shabani dhe i tre shahisteve disa here kampione, Eglantina, Al...
  • Eglantina Shabanaj | Orkidea - Duration: 4 minutes, 4 seconds.

   • 7 years ago
   • 435 views
   Eglantina Shabanaj, 9 here kampione nacionale deri ne vitin 2011 ne shah! Eglantina Shabanaj eshte vajza e Prof. Lefter Shabanaj dhe motra e dy kampioneve te tjere nacional Alda dhe Saimir Shabanaj.
  This item has been hidden
 • Recent activities Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...