28
 Turistik tesisler, restoranlar, hastaneler, askeri tesisler, okullar, fabrikalar vb. toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklar konusun...
 Turistik tesisler, restoranlar, hastaneler, askeri tesisler, okullar, fabrikalar vb. toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklar konusunda uzman İzmak Grup şirketlerinin ana firması olan İZMAK Turizm 1987 yılında İzmir'de kurulmuştur.

 Kurulduğu ilk yıllardan bu yana HORECA sektörüne hizmet veren firma, 80'li ve 90'lı yıllar boyunca istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye'nin Endüstriyel Mutfak ve Soğutma alanında en önde şirketlerinden biri haline gelmiştir.

 İzmak markasının taşıdığı güven ve pazar bilgisi ile 1998 yılından itibaren paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, ticari buzdolapları, soğuk odalar, mutfak makinaları imalatlarını İzmir Adnan Menderes Havaalanı bitişiğinde yer alan Sarnıç Sanayi bölgesinde bulunan kendi üretim tesisinde bünyesine almıştır.

 İzmak ürün çeşitleri; açık büfe teşhir üniteleri, benmariler, bulaşık ve bardak yıkama makineleri, buz makineleri, fast food ekipmanları, konveksiyon fırınlar, mutfak robotu, paslanmaz çelik mutfak ekipma
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...