45
 • Jak zbierać pieniądze, czyli: Konferencja Kilometrów Dobra i 10. Konferencja Fundraisingu

  59 views 3 months ago
  ✔SUBUJ:https://www.youtube.com/cha......
  ✔ STRONA:http://kilometrydobra.pl
  ✔ STRONA FIO: http://fio.kilometrydobra.pl
  ✔ FACEBOOK: https://www.facebook.com/ki...
  ✔ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/k......

  Na 32. piętrze w Warsaw Trade Tower zgromadziło się 100 osób, których łączy jeden cel: czynienie dobra dla społeczności. Zajęcia poprowadzili eksperci fundraisingu, organizacji kampanii społecznych, zarządzania projektami, marketingu, promocji NGO w internecie oraz współpracy z dziennikarzami.

  Tego dnia podsumowaliśmy także 5. edycję Kampanii Kilometry Dobra, czyli rok ciężkiej pracy, koordynację 55 organizacji i zebranie 1,3 mln na 55 celów. Nasze dotychczasowe efekty pokazują, że wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej, dlatego zbieramy moc i przygotowujemy się do kolejnej 6. edycji!

  Był to dzień pełen uczenia się i budowania relacji pomiędzy organizacjami z całej Polski. Wymiana doświadczeń wzmocniła motywację do działania i realizowania pomysłów.

  Dziękujemy:
  ✔ wszystkim uczestnikom, ponieważ to to dzięki Wam:
  Był to dzień pełen uczenia się i budowania relacji pomiędzy organizacjami z całej Polski. Wymiana doświadczeń wzmocniła motywację do działania i realizowania dalszych pomysłów.
  ✔ trenerom: Robertowi Kawałko, Jagodzie Leśniewskiej, Piotrowi Śliwińskiemu, Jerzemu Mice, Agnieszce Terebiłów, Krystynie Szczypcie, Rafałowi Skarżyńskiemu, Monice Bębnowskiej, Bartłomiejowi Piotrowskiemu, Maćkowi Myśliwcowi, Kamilowi Bolkowi oraz Wojciechowi Urbanowi.
  ✔ fotografowi: Wojciechowi Rozenkowi
  ✔ operatorowi kamery i twórcowi filmu: Wojtek Koperski
  ✔ organizatorom: Fundacji Polski Instytut Filantropii: Edycie Pusz, odpowiedzialnej za rejestrację uczestników, Jagodzie Leśniewskiej koordynatorowi projektu oraz Prezesowi i pomysłowawcy: Robertowi Kawałko.

  Konferencja została dofinansowana dzięki Narodowemu Instytutowi Wolności, w ramach program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.
  Więcej o projekcie na: http://fio.kilometrydobra.pl
  Fotorelacja z wydarzenia dostępna pod linkiem: https://www.facebook.com/ki....... Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...