• Vatan Şaşmaz para için mi öldürüldü | Cengiz Semercioğlu'nun ulaştığı son bilgiler...

  701,762 views 1 year ago
  Hürriyet Gazetesi Yazarı Cengiz Semercioğlu, Türkiye'yi şoka sokan cinayetin perde arkasını ve merak edilen soruları yanıtladı. Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'a saplantılı bir aşk besleyen Filiz Aker cinayeti para için mi işledi? Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Conrad otele neden gitti?

  Aker'in cenazesi olayın ardından Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsi sonrası Kartal, Soğanlık’taki Mezarlıklar Müdürlüğü gasılhanesine kaldırılmıştı.

  Cezaevindeki ağabeyinin cenaze törenine katılabilmesi için girişimlerde bulunulurken Filiz Aker’in geçen yıl ABD’den geldiğinde Tuzla’daki aile kabristanında kendi mezar taşını yaptırıp yerine koydurduğu ortaya çıkmıştı.

  Mezarlıklar müdürlüğü yetkilileri ile görüşen yakınları Aker’in Perşembe günü toprağa verileceğini iletti. Aker’in cenazesi gasılhanede bekletiliyor.

  Vatan Şaşmaz'ı silahla vurarak öldüren eski manken Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan'ın da Şaşmaz'ın cenaze törenine katıldığı görüldü.

  Ercan, Vatan Şaşmaz'ın 15 yıllık arkadaşı olduğunu söyledi.

  Dora Ercan, cinayet ve intihar sonrası yaptığı açıklamada "Teyzemde tutku halindeydi. Vatan’ın hiçbir suçu yok. Teyzemin bitmeyen bir Vatan aşkı vardı. Teyze 'saçmalama' derdim. "Karısını boşayacak benimle evlenecek" derdi. Neden böyle oldu hiç bilmiyorum. Yerde bir adam yatınca Vatan’a olan aşkını bildiğimden 'odur' dedim. Teyzeme çok üzüldüm ama Vatan’a 10 kat daha üzüldüm" diye konuşmuştu.

  # Vatan Şaşmaz, #Filiz Aker, #Conrad Otel, #Vatan Şaşmaz para için mi öldürüldü #Cengiz Semercioğlu son gelişmeleri anlatıyor, #Filiz Aker gasilhanede bekletiliyor, # Filiz Aker'in elinde eldiven, #Vatan Şaşmaz otele neden gitti Show less
  Read more
 • Recent activities Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...