37
DEPO2015 je živým prostorem, kde se podnikání a kultura zajímavě kombinují v inovativních řešeních. Tento kanál slouží pro prezentaci záz...
DEPO2015 je živým prostorem, kde se podnikání a kultura zajímavě kombinují v inovativních řešeních. Tento kanál slouží pro prezentaci záznamů, pozánek a live streamů našich aktivity. 

DEPO2015 je výstupem projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015. Srdcem DEPO2015 je Centrum pro kreativní podnikání, které propojuje kulturu s byznysem a kreativními průmysly. Depo je místem, kde sídlí, pracují, tvoří, prezentují se či obchodují start-upy i zavedené firmy. Komunita tvořivých lidí se skvělými nápady a touhou je realizovat má možnost projít procesem inkubace, tj. za asistence a mentoringu profesionálů z kulturních a kreativních průmyslů nastartovat svůj podnikatelský záměr, může využívat sdílený pracovní prostor, otevřenou dílnu na výrobu prototypů nebo si pronajmout ateliér či kancelář. DEPO2015 je také sídlem rezidenčního programu OPEN A.i.R., který nabízí českým umělcům a inovátorům možnost vycestovat do zahraničí a zároveň zve zahraniční kulturní scénu do Plzně.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...