76
P.W. Budmet Dariusz Nocoń, Adam Nocoń to firma z ponad 35 letnią tradycją w produkcji kotłów co (centralnego ogrzewania). Szczególnie upo...
P.W. Budmet Dariusz Nocoń, Adam Nocoń to firma z ponad 35 letnią tradycją w produkcji kotłów co (centralnego ogrzewania). Szczególnie upodobaliśmy sobie gałąź produkcji, jaką są kotły na paliwa stałe (ekogroszek, węgiel, pellet).
Pasjonują nas nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, dlatego największe wysiłki wkładamy w rozwój kotłów pelletowych, których katalog produktów staramy się wciąż poszerzać o nowe modele. 
Nasze ponad 35 letnie doświadczenie oraz fakt, że jesteśmy rodzinną firmą, pielęgnującą kotlarskie tradycje z pokolenia na pokolenie, sprawił że stworzyliśmy wiele nowych modeli kotłów, a rozwiązania technologiczne w nich wykorzystane są naszymi autorskimi wynalazkami, chronionymi patentem (np. unikalne palniki pelletowe).
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kotły z tzw. „klasą 5” oraz ekoprojektem (EcoDesign).
Są to niezawodne, ekologiczne i w pełni zautomatyzowane urządzenia, charakteryzujące się dodatkowo najniższymi stężeniami emitowanych do atmosfery zanieczyszczeń, wyso
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...