Mooji v češtině - Mooji in Czech
4,056
 • Pozvánka ke svobodě

  1,425 views 9 months ago
  Výňatek ze Sahaja Retreatu, 10. srpna, 1. sezení. Publikováno 28. srpna 2017

  Moojibaba představuje mocné a zároveň jednoduché cvičení - Pozvánka ke svobodě. Toto destilované a přímé vedení nás bere přímo k poznání našeho věčného Bytí.

  Pozvánka je samým srdcem a esencí Satsangů s Moojim, které z Moojiho spontánně vzešlo po mnoha letech vedení lidí, hledajících Pravdu. Toto vedené rozpoznání je podporováno všemi učeními Moojibaby, které pomáhají vyjasnit pochybnosti a vést přes neočekávané rezistence, které se mohou objevit. A jako takové je zamýšleno, aby bylo následováno v širším kontextu Satsangu s Moojibabou.

  Moojibaba nás povzbuzuje, abychom zažili tuto Pozvánku znovu a znovu, protože se tak mysl a pozornost marinují a usazují ve svém přirozeném zdroji. To je síla a boží milost Satsangu, sloučit ego-mysl do univerzálního Bytí, které je náš skutečný domov.

  Ať všichni, kdo hledají svobodu v srdci, se skrze toto vedení plně dostanou domů, k sobě .

  ~

  Hudba: Mere Gurudev od (autor:)Krishna Das, vystoupila: (zpívá:) Krishnabai. Původní píseň najdete na webových stránkách Krishna Das: http: //krishnad.com/lyrics/mere-gurudev

  Aktuální informace, informace o rozvrhu a další informace o Moojim a Satsangu naleznete na našich oficiálních stránkách http://Mooji.org. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Subscriptions

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...