Pendik Sahil Konakları
18
 • İstanbul Pendik Sahil Konakları

  36,634 views 3 years ago
  BAHÇESİ DENİZ EVLER
  Bütün kapıların masmavi bir rüyaya açıldığı, panaromik manzarası ile Pendik Sahil Şeridi'nde yaşamaya doyamayacağınız bir eviniz olsun istemez misiniz?
  Sahil Konakları, Marmara kıyısında bir inci... Sevdiklerinizle birlikte mutluluk içinde yaşayın diye, hayatın bütün güzelliklerine, İstanbul'a ve dünyanın bütün imkanlarına çok yakın. Pendik Sahili'nde yükselen Sahil Konakları; zarif bir yaşama, huzura ve deniz bahçeli bir hayata davet ediyor.

  EVRA GRUP VE HAS KULE'NİN PENDİK'TE START VERDİĞİ RÜYA GİBİ BİR PROJE
  Tamamı adalar ve deniz manzarasına sahip olan, 7000 metrekare alan üzerine kurulu Sahil Konakları, 2+1, 3+1, 4+1; 180 adet daireden oluşan bir proje. Bu projede 125-193 metrekare arasında değişen altı farklı daire tipi bulunuyor. Evra Grup ve Has Kule ortak yapımı olan sitenin lansmanı 26 Mart'ta gerçekleştirildi. Çalışmalara hızla girişilen dairelerin yapımları 26 ay sonunda tamamlanacak ve Sahil Konakları'nda yaşayacak şanslı sahipleri ile buluşacak.

  HAYATIN TAM KALBİNDE
  Bulunduğu konum itibari ile 7/24 deniz manzarası ile karşı karşıya olacağınız Sahil Konakları hayatın tam kalbinde. Havalimanına, metro ve hızlı trene, İDO, marina ve AVM'lere yürüme mesafesinde...

  HER ŞEY AİLENİZ İÇİN
  Sahil Konakları'nda her şey aileniz için düşünüldü. Bulunduğu yerde, şimdi nasıl eşsiz bir hayali size sunuyorsa, gelecekte de eşsiz olmaya devam edecek. Manzaranız asla kapanmayacak. 5000 metrekare sosyal ve sportif aktivite için ayrılan alanda hayatın tadını denize karşı çıkarmaya devam edeceksiniz.

  HER EV ÇOK ÖZEL
  Her evin penceresi, denize, maviliğe ve huzura açılıyor. Her ev denizle iç içe. Bunun dışında Türk hamamı, fitness, açık hava kondisyon parkları ve yaz kış kesintisiz yüzme keyfiyle zinde bir yaşam sizi bekliyor.

  ÇOCUKLAR İÇİN HE R ŞEY VAR
  Oyun parkları, spor salonları; dinlence, eğlence için gereken her şey... Çocuk kahkahalarından, gülüşlerinden daha güzel hiçbir şey yok. Onlara özel parklar, oyun parkurları ve diğer sportif faaliyetler için özel alanlar tasarladık. Dinlenmek isteyenler için sahil bandında da çok seçenek var.

  AKILLI OTOPARK
  Burada geniş sosyal donatı alanlarını arabalar daraltmıyor. Yerin altında, 180 daire için, 300 araçlık bütün sakinlere yetecek 2 katlı akıllı otopark bulunuyor. Çocuklar araç korkusu olmadan huzurla koşup eğlenecek.

  Sahil Konakları hem yaşam hem de yatırım için değerlendirebileceğiniz eşsiz bir fırsat.

  http://sahilkonaklari.istanbul Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...