AgaMaSmaka - Aga Kopczyńska
499
 • 10 kroków do lepszego odżywiania (Jak jeść bardziej zdrowo?)

  618 views 1 month ago
  Dieta nie musi być idealna. To nie wyścig. Ja dziś proponuję Ci raczej spacer. Spacer w tempie, które Ci pasuje. Kierunek też możesz wybrać samodzielnie. Idziemy? :-) Propozycja jest taka: oglądasz nagranie, wybierasz dowolny krok, wdrażasz, wracasz do filmu i wybierasz kolejny i znowu wdrażasz. Wszystko po to, aby metodą małych kroków zacząć żyć zdrowo.

  W video opowiadam o 10 krokach do zdrowego odżywiania. Jeśli interesują Cię proste zasady zdrowej diety, to znajdziesz tu kilka konkretów, które możesz zacząć wdrażać już od dziś. Z filmu dowiesz się po prostu, jak rozpocząć zdrowe odżywianie.

  Planowanie zdrowego odżywiania nie musi być skomplikowane. Czasem wystarczy włączyć do diety wybrane zdrowe produkty, a zminimalizować spożycie innych. Niekiedy konieczne jest wdrożenie jakiegoś nowego nawyku lub zamiana przyzwyczajenia, które niespecjalnie dobrze wpływa na nasze zdrowie.

  Obejrzyj więc film, aby dowiedzieć się, jak wprowadzić w życie zdrowe odżywianie w prosty sposób. Popracuj stopniowo nad nawykami. Zdrowy tryb życia to oczywiście więcej niż zdrowe odżywianie, ale wierzę, że z pomocą tego nagrania uda Ci się okiełznać choć kilka aspektów racjonalnej diety.

  Posłuchaj moich 10 porad, jak zdrowo się odżywiać i daj znać w komentarzu, nad czym zamierzasz popracować.

  Jeśli interesuje Cię ta tematyka, zasubskrybuj mój kanał. Znajdziesz mnie również na:
  - blogu https://www.agamasmaka.pl/
  - Facebooku https://www.facebook.com/ag...
  - Instagramie https://www.instagram.com/a...

  Napisałam dwa e-booki, które również mogą Cię zainteresować: https://www.agamasmaka.pl/p...... https://www.agamasmaka.pl/p...... Zachęcam Cię do lektury! Show less
  Read more
 • This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...