Projekt PLZEŇ 1945 / project PILSEN 1945
10
 • Spot PLZEŇ 1945 - 2018

  244 views 1 year ago
  Minulý týden jsme slíbili nějaké překvapení. No a sliby se mají přece plnit =). Doufáme, že vás následující video, které jsme vytvořili ve spolupráci s Epic Cam Guy namotivuje dorazit za několik dní na plzeňské Slavnosti svobody. I letos Vás srdečně ve dnech 4. až 6. května zveme do Křižíkových sadů, kde Vám projekt Plzeň 1945 nabídne opět bohatý dobový program!

  PS: Pokud i Vy máte rodinný příběh o předávání památek na válečnou dobu a americké osvoboditele, tak se o něj s námi můžete podělit v komentářích.
  - - - - - - - - - - - - - - - -
  Last week, we promised you some surprise. Well, the promises are to be filled =). We hope that this video which we created in collaboration with Epic Cam Guy will motivate you to arrive on the Pilsen Liberation Festival. We cordially invite you to Křižík's park from May 4th to 6th, where the Project PILSEN 1945 will offer you a rich program again!

  PS: If you have a family story about the preservation of war souvenir and American liberators, you can share it with us in the comments. Show less
  Read more
 • Momentky z oslav osvobození / Moments of the Liberations Festival Play all

  V této sekci naleznete videa zachycující jedinečnou atmosféru plzeňských Slavností svobody a projektu PLZEŇ 1945. / In this section you can find videos capturing the unique atmosphere of the Pilsen Liberation Festival and the project PILSEN 1945.
  This item has been hidden
 • SPOLUPRACOVALI JSME / WE COOPERATED

  V této sekci naleznete videa a projekty na nichž jsme se podíleli. / In this section you can find videos and projects in which we participated.
  This item has been hidden
 • Propagace / Promotion Play all

  V této sekci naleznete video spoty propagující Slavnosti svobody a projekt PLZEŇ 1945. / In this section you will find promoting videos of the Pilsen Liberation Festival and project PILSEN 1945.
  This item has been hidden
 • Subscriptions

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...