2
Kanał ma na celu przedstawianie wydarzeń, wydawnictw, spotkań, czytań, wokół współczesnego dramatu, które współorganizuje Agencja Dramatu...
Kanał ma na celu przedstawianie wydarzeń, wydawnictw, spotkań, czytań, wokół współczesnego dramatu, które współorganizuje Agencja Dramatu i Teatru.

ADiT, założona przez Elżbietę Manthey  od kilkunastu lat promuje współczesną dramaturgię w środowisku teatralnym - w Polsce i za granicą.
W zbiorach ADiTu znajdują się sztuki obiecujących polskich autorów oraz przekłady sztuk zagranicznych, które odnosiły sukcesy na scenach rodzimych teatrów - zyskały uznanie krytyki i aplauz widowni. Istotnym obszarem działalności ADiTu jest reprezentowanie autorów i tłumaczy w zakresie praw autorskich, co w praktyce oznacza zawieranie w ich imieniu umów z teatrami. Służymy informacją o prawach autorskich do sztuk oraz konsultacjami w ich wyborze: formalnym, tematycznym, obsadowym. 
ADiT to także wydawnictwo. Mamy na swoim koncie antologie.ADiT jest również częstym organizatorem prób czytanych, spotkań z autorami. Kontakt: agencja@adit.art.pl
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...