16
 • Bielizna Amoena – Cechy specjalne biustonoszy z kieszonkami

  258 views 9 months ago
  Dobry biustonosz po operacji piersi powinien wyglądać pięknie, tak jak każdy normalny biustonosz, lecz posiadać cechy, które zapewnią Ci wygodę, bezpieczeństwo i dyskrecję.

  Wszystkie biustonosze Amoena posiadają kieszonki, które utrzymają protezę piersi lub nakładkę uzupełniającą w miejscu. Specjalne detale konstrukcyjne, które wyróżniają bieliznę, decydują o jej odpowiednim dopasowaniu.

  - Komfortowe ramiączka, które nie wrzynają się w ciało
  - Miseczki z kieszonkami na protezę lub nakładkę
  - Szeroka taśma pod biustem dla lepszego wsparcia i stabilizacji
  - Regulowane ramiączka pozwalające na doskonałe dopasowanie
  - Zapięcie na haftki na miękkiej poduszeczce
  - Wysokie skrzydełka zapewniające wygodę i wsparcie

  Odwiedź http://www.amoena.pl i obejrzyj pełną kolekcję biustonoszy.

  #BieliznaDlaAmazonek Show less
  Read more
 • Kolekcje bielizny, strojów kapielowych i odzieży dla Amazonek Play all

  Kolekcje odzieży Amoena pojawiają się w sklepach dwa razy do roku, w sezonie Wiosna/Lato oraz Jesień/Zima. Obejmują limitowane modele biustonoszy z kieszonkami wraz z figami, kostiumy kąpielowe oraz odzież sportową, wypoczynkową i nocną. Po operacji piersi chcemy dostarczyć Ci jak najwięcej komfortu oraz dobrego wyglądu.
  This item has been hidden
 • Protezy piersi Play all

  Szeroka gama pełnych protez piersi oraz nakładek uzupełniających pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb kobiety i uzyskanie symetrycznej sylwetki po mastektomii, lumpektomii lub powstałej w wyniku czynników fizjonomicznych.

  Nasze protezy są projektowane z użyciem opatentowanych technologii oraz przy współudziale doświadczonych ekspertów. Najważniejszym dla nas aspektem jest wygoda oraz łatwość korzystania z produktów.

  Filmy prezentują protezy piersi z różnych linii, o różnych właściwościach oraz zaletach. Zobacz jak protezy pomagają odzyskać pewność i wiarę w siebie.

  Dowiedz się więcej na http://www.amoena.pl
  This item has been hidden
 • Jak…? Play all

  Jak poprawnie pielęgnować protezę piersi, czy zawiązać szarfy chusty? - oto kilka krótkich filmików, które pomogą Ci w użytkowaniu produktów Amoena.

  Stosując nasze wskazówki z łatwością powrócisz do stanu równowagi po operacji piersi i znów poczujesz się piękna i pewna siebie.

  Aby otrzymywać więcej wskazówek, dołącz do naszego Klubu Amoena na http://www.amoena.pl
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...