3
Uważamy, że nigdy nie jest za późno na zmianę złych nawyków żywieniowych. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze zdrowym stylem ży...
Uważamy, że nigdy nie jest za późno na zmianę złych nawyków żywieniowych. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze zdrowym stylem życia, pomożemy Ci w wyborze najlepszych urządzeń do przygotowywania zdrowej żywności oraz przyrządów do ćwiczeń dostosowanych do twoich potrzeb i możliwości fizycznych.

Rozumiemy, że nie każdy ma czas na spędzanie w kuchni długich godzin na przygotowywaniu zdrowych posiłków, dlatego proponujemy łatwe i proste w obsłudze urządzenia, za pomocą których wyczarujesz bogate w witaminy koktajle, smoothie oraz pełnowartościowe soki.

W swojej ofercie posiadamy także bieżnie, rowery i trenażery. Z nami przekonasz się, że ćwiczenia wcale nie muszą być nudne i żmudne.

Wierzymy, że szeroko pojęty fitness to nie tylko nowoczesna moda, ale przede wszystkim sposób na poprawę samopoczucia, zlikwidowanie stresu, a także zminimalizowanie ryzyka wielu chorób.
 • Uploads

  • Szybkie i smaczne smoothie fit - wyciskarki do soków Kuvings - Duration: 7 minutes, 15 seconds.

   • 3 years ago
   • 4,238 views
   Bycie fit to nie tylko moda, ale i styl życia, który powinien dotyczyć każdego, komu zależy na zdrowiu i dobrej kondycji. Odpowiednio przygotowane koktajle wspomogą Twój trening, a śpiochom zapewni...
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...