0
فرایند اپلای کردن، یک فرایند زمان بر و البته پرخرج است که در صورت اینکه به صورت آگاهانه پیشنرود، میتواند به نتایج مورد انتظار که همان گرف...
فرایند اپلای کردن، یک فرایند زمان بر و البته پرخرج است که در صورت اینکه به صورت آگاهانه پیشنرود، میتواند به نتایج مورد انتظار که همان گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور است، نرسد. بسیاری از دانشجویان، به دلیل عدم اطلاعات کافی از روالهای کلیدی در این فرایند، فرصت اپلای را از دست میدهند و این سبب میشود که یک سال از زمان خود را بی جهت و تنها به دلیل عدم اطلاع از نحوه اپلای از دست بدهند. حتی در مواقعی که دانشجویان از روند فرایند اپلای مطلع نیستند، برای پرداخت هزینه های اپلای شامل آزمونهای زبان، هزینه اپلیکیشن و ... دچار مشکل هستند که به دلیل تحریمهای ناعادلانه و گسترده در زیمنه مالی، بانکی علیه کشور عزیزمان (با وجود تلاشهای بی وقفه دولت تدبیر و امید) است. 

این مشکلات ما را بر آن دانست که با تشکیل یک تیم از فارغ التحصیلان دانشگاه های شهید بهشتی، صنعتی شریف و دانشگاه آزاد در مسیر یاری رساندن به دانشجویان در مسیر اپلای یاری برسانیم که ثمره آن شرکت پلاس ویزا بود.
آدرس وب سایت: www.plusvisa.ir
شماره تماس:09129245601
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...