Yayın hayatını 2006 yılından beri başarıyla sürdüren Süt Dünyası, başta süt endüstrisi ve hayvancılık sektörleri olmak üzere gıda ve tarı...
Yayın hayatını 2006 yılından beri başarıyla sürdüren Süt Dünyası, başta süt endüstrisi ve hayvancılık sektörleri olmak üzere gıda ve tarım konularında yayın yapan tematik bir dergidir. Üreticiden tüketiciye, sütün üretildiği ve kullanıldığı sektörlerde  ilgili herkesin başucu dergisi olarak yayınını sürdürüyor.

Süt Dünyası sektörün ihtiyaç duyduğu yenilik ve teknolojilere yer veriyor, sorunları dile getirerek çözüm yollarını tartışıyor, gündemdeki gelişmelerin takip ediyor, başarılı örnekleri tanıtarak doğru yatırım, doğru üretim ve doğru pazarlama konusunda yararlı içerikte yazı ve haberlere yer veriyor. 

Alanında iddialı ve itibarlı bir yayın olma misyonuyla yayınını sürdüren Süt Dünyası, tematik, aktüel ve bilimsel içeriğiyle ve bağımsız bir yayın olarak hazırlanıyor. Süt Dünyası, çiftlikten sofraya, üreticiden tüketiciye, sanayiden üniversiteye, ilgili tüm çevrelerin ihtiyacı göz önüne alınarak hazırlanıyor.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...