1.01K
 • TBB-BIKE BMX HOUSE PROMO

  10,149 views 10 months ago
  Filmed by: Jakub Laššo // Directed by: Tomáš Carda

  Last year we managed to move our whole shop including warehouse and everything to a new place. Instantly after it’s reconstruction, the place started being called TBB-BIKE BMX House. And there is no doubt why. Simply because it has a that special vibe and it’s a true representation of what an actual BMX House is supposed to look like. Or at least in our eyes.
  Hard to describe how stoked we are to have our own indoor ramp in the building together with cool backyard and big enough warehouse. After some updates here and there during the year, the place is at it’s best condition and we are more than proud to share it with you all. Enjoy the ride and if you'll have a chance, stop by! Ya’ll are welcome.

  https://www.tbb-bike.com


  Je to něco přes rok, co jsme se přestěhovali do nového a splnili si tím velký sen. TBB-BIKE BMX HOUSE přinesl nový prostor, obchodu vdechl nový život a jako bonus poskytl místo k ježdění. Kromě showroomu, servisu a skladu máme pod jednou střechou i minirampu. A mít rampu součástí obchodu, to je luxus na který jsme náležitě hrdí. Protože je ale vždy co zlepšovat, během roku prošel jak dvůr za domem, tak i samotný prostor mini rampy slušnou proměnou. Už ale dost řečí, s radostí vám všem představujeme tenhle krátký spot, který snad dost jasně přiblíží, jak to u nás vypadá. Tak kdy se stavíš?

  https://www.tbb-bike.cz Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...