2
CEdu - Complete Education - to profesjonalna firma szkoleniowa, działającą w zakresie podnoszenia kwalifikacji pracowników, organizacji k...
CEdu - Complete Education - to profesjonalna firma szkoleniowa, działającą w zakresie podnoszenia kwalifikacji pracowników, organizacji kursów językowych, rozwoju i zarządzania kadrami.

Od początku firmy, od roku 2002, wiele szkoleń z zakresu zarządzania i wzmacniania tzw. kompetencji miękkich (personalnych, interpersonalnych) łączymy z podnoszeniem kwalifikacji językowych.
              
Dziś nasza firma uczy, szkoli i doradza w zakresie planowania i realizacji rozwoju dzieci, młodzieży i karier pracowników wielu firm i instytucji. Posiada status firmy szkoleniowej i ma szerokie doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów szkoleniowych. Ponadto, CEdu prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa, rachunkowości i podatków, kadr i płac, coachingu i rozwoju osobistego oraz działalność wydawniczą. 

Na tym kanale prezentujemy Państwu filmy z życia centrum, archiwalne materiały reklamowe, audycje radiowe i reportaże telewizyjne.
  • Uploads Play all

    This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...