12
Kompleks hurtowni KOPEL rozpoczął działalność handlową w 1988 roku. Od początku firma stawiała sprawę jasno - "Naszym celem jest być leps...
Kompleks hurtowni KOPEL rozpoczął działalność handlową w 1988 roku. Od początku firma stawiała sprawę jasno - "Naszym celem jest być lepszym od konkurencji."

Od tamtej pory pracy zespołu przyświeca hasło – sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą wolny rynek. Wszelkie działania zostały podporządkowane temu, aby pozyskane przez nas środki były w zdecydowanej części reinwestowane, co pozwoliło nam na dynamiczny rozwój. KOPEL z rodzinnej firmy stała się nowoczesną, wielooddziałową hurtownią.

W obecnej chwili Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. posiadają na terenie Polski dwadzieścia osiem oddziałów: dwa w Toruniu, w Bydgoszczy, Poznaniu, Koninie, Chojnicach, Elblągu, Bytowie, Koszalinie, Zamościu, Tarnobrzegu, Tarnowie, Stalowej Woli, Krośnie, Katowicach, Częstochowie, Zielonej Górze, Żaganiu, Żarach, Nowej Soli, Głogowie, Gostyninie, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie i inne.

Dalej zamierzamy się rozwijać otwierając kolejne hurtownie KOPEL.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...