397
 • Frukt Grønnsaker Butikk

  97 views 4 months ago
  Frukt Gronnsaker Butikk møbeltank er foretrukket i sentrale markeder i markeder og markeder. Den største fordelen med denne maskinen er at den er utformet i strukturen i det sentrale området og dekker ikke bakgrunnsbildet. Strukturen og størrelsen beregnes i henhold til følgende forhold:
  Modüler sistem modern manav reyonları birbirine birleştirilebilir yapıda olup sağlam bir iskelet üzerine konumlandırılmıştır. Show less
  Read more
 • fruit and vegetable shelves & ahsap Manav Reyonu Play all

  Süpermarketlerde hiç saat ya da pencere olmadığını fark ettiniz mi? Dahası yılın hangi günü, günün hangi saati olduğundan bağımsız ışıklandırma da hep sabittir. Bu sayede saatin kaç olduğunu ya da kaç dakikadır içeride alışveriş yaptığınızı anlayamaz hale gelirsiniz. Çok dolaşmak da doğal olarak çok ve gereksiz alışveriş yapmak anlamına gelecektir. O nedenle alışverişteyken sık sık saatinize bakmayı ihmal etmeyin.
  4
  Pahalı algınızın değişmesi
  Süpermarketlerde çok satılması hedeflenen pahalı ürünler, daha az satılması sorun olmayacak aşırı pahalı türdeşlerinin yanına konur. Böylece "Aa o kadar da kötü değilmiş" demeniz beklenir. Nitekim siz de tam olarak bunu der, normalde pahalı diye almaktan vazgeçeceğiniz bir şeyi alıp çıkmış oluverirsiniz.
  5
  Kasanın yanında satılan abur cuburlar
  Bütün zararlı yiyeceklerin çağrılarına karşı çıkarak ihtiyaçlarınızı alıp kasaya kadar geldiniz. Yeni bir sınavla karşı karşıyasınız. O üç kere görüş başınızı çevirdiğiniz çikolata kasanın yanında duruyor ve nedense bu sefer direnemeyip alıyorsunuz. Bunun nedeni "ego tükenmesi" denen durum. Kendinizi kontrol kaynaklarınız zaten sınırlı ve zaman içinde de tükeniyorlar. Tam "Kasaya geldik oh artık rahatız" dediğinizde gafil avlanıyorsunuz.
  6
  Dar kasa koridorları
  Sağından solundan mütemadiyen abur cuburlar çıkan kasa koridorlarının o kadar dar olmasının nedeni, aldığınız gereksiz şeyleri son anda bırakmak isterseniz koyacak yer bulamayıp mecburen satın almak zorunda kalmanızın hedeflenmesi.
  This item has been hidden
 • Obst Und Gemuse Regal Play all

  Holz- oder Metallmarkt oder Lebensmittelgeschäfte. Dieses Werkbanksystem für Lebensmittel ist modular, langlebig und robust.

  Das Baukastensystem moderner Lebensmittelbereiche ist untereinander verbindbar und auf einem robusten Rahmen angeordnet.
  This item has been hidden
 • presentoirs pour fruits et legumes Play all

  Tactiques utilisées par les marchés pour faire plus de shopping
  Il y a 1 an
  Êtes-vous de ceux qui prennent toujours ce dont vous avez besoin lorsque vous faites vos courses ou avez-vous beaucoup de sacs et rentrez-vous à la maison? Ne vous inquiétez pas si vous êtes dans le deuxième groupe. Beaucoup de gens ont le même problème avec vous. Voici la tactique des supermarchés qui vous poussera à magasiner davantage ...
  1
  Emplacement du rayon des fruits et légumes
  De beaux fruits et légumes, qui sont très utiles pour votre santé, peuvent ne pas l'être pour votre portefeuille. Pourquoi Parce que dès que nous entrons sur le marché, l'aspect coloré des comptoirs de fruits et légumes nous pousse à dépenser plus d'argent. Lorsque nous voyons des légumes et des fruits colorés, nous nous réjouissons soudainement et avons tendance à dépenser plus d'argent. De plus, lorsque nous remplissons notre panier d'ingrédients sains pour la première fois, nous ne nous sentons pas si mal lorsque nous nous approchons de la malbouffe qui apparaîtra sur les prochaines étagères.
  This item has been hidden
 • Fruit and Vegetable Shelves Play all

  Wooden or metal market or grocery stores. These gates are modular and durable and robust.

  The modular system is a modern structure that can be connected to each other.
  This item has been hidden
 • Obst Und Gemuse Regale Play all

  Es wäre falsch, nur Holz, Edelstahl oder Eisen Gemüsehändler zu sagen. Der erste Einstiegspunkt ist Inox-Material aus speziellem Satin-Material. Ansonsten ist Holz bemerkenswert. Das verwendete Holzmaterial besteht aus speziell beschichtetem Material und seine innere Struktur ist mit Eisenmetallmaterial abgestützt. Diese Verträglichkeit unterstützt auch die besondere auf das Metall aufgebrachte Lackqualität.

  Das Hauptpolsystem des Systems ist unabhängig und es wird eine spezielle Verstärkung in sich angebracht. Somit überträgt es die aufgebrachte Last wie gewünscht auf den Boden. An der Vorderseite des Gebäudes wurde eine spezielle Stoppstruktur angebracht, um zu verhindern, dass die Plastikkörbe der Lebensmittelabteilung nach vorne fließen und fallen.
  This item has been hidden
 • supermarket shelves Play all

  Beautiful fruits and vegetables, which are very useful for your health, may not be so useful for your wallet. You ask why? Because as soon as we enter the market, the colorful appearance of the vegetable and fruit counters pushes us to spend more money. When we see colorful vegetables and fruits, we suddenly cheer up and tend to spend more money. Moreover, when we first fill our basket with healthy ingredients, we do not feel so bad when we reach out to the junk food that will appear on the next shelves.
  This item has been hidden
 • полка супермаркета & Dış Mekan Kapaklı Manav reyonu Play all

  Kapaklı manav reyonu istenirse şişelik veya kavanozluk olarakta yapılabilmektedir.
  Kapaklı manav reyonunun olculeri değişmekle beraber genel olarak 1200- 1450mm olçuleri sabit alınmaktadır.
  Kapaklı manav reyonlarında kapaklar tamamen sökülebilir durumdadır.

  Alışveriş listenizdekileri ararken marketin içinde dört dönüyorsanız yalnız değilsiniz. Özellikle ekmek, süt, yumurta gibi birçok insanın temel gıda maddeleri arasında yer alan ürünler birbirlerinden çok uzağa yerleştiriliyor ki siz ihtiyaçlarınıza ulaşmak için sağa sola bakınırken listenizle ilgisi olmayan şeyleri de görün. Dahası reyonların koridorlar şeklinde olması da dümdüz gidip alacağınızı almaktansa, aralarda dolaşmanıza sebep oluyor.
  This item has been hidden
 • deli cabinets & Zeytinlik Ve Salatabar Manav Reyonlari Play all

  Şimdi zeytin zamanı... Yıl boyu beklenen hasat vakti geldi, kollar sıvandı, zeytin bahçelerinin yolu tutuldu. Yaygılar serildi zeytin diplerine... Dallara merdivenler dayandı. Elde eldivenler özenle, sabırla toplanıyor şimdi zeytinler. Şimdi aylardan zeytin, haftalardan zeytin, günlerden zeytin.
  Zeytin demek sağlık demek, biliyoruz. Yüzyıllardır var olan emek demek, zeytinyağı demek. Tarihle harmanlanmış bir zeytin kültürü buradaki. İznik'in tarihi kadar eski zeytin ve zeytincilik. Burası İznik'in "Çamdibi Köyü".
  Evet aylardan zeytin. Bizim için de öyle. Bir yandan zeytin topluyoruz, bir yandan en iri zeytinlerimizi havuza atıyoruz, bir yandan geleneksel selelerimizi aktarıyoruz, bir yandan % 100 tuzsuz zeytinlerimizi hazırlıyor ve bir yandan da yağlarımızı sıkıyoruz.
  Erken Hasat Soğuk Sıkım'la başladık ilk önce. Zeytinler henüz yemyeşil ikken ilk işimiz -ERKEN- hasat yapıp -SOĞUK- sıkmak oldu. Dünya kadar zeytinden çok çok az çıkan ama bir o kadar lezzetli ve yoğun aromalı, yeşil zeytinin rengini tümüyle yansıtan Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağımız... Ve geçtiğimiz sezon erken tükenen Erken Hasat Soğuk Sıkım zeytinyağlarımızın üretimini bir miktar arttırdık. Bir sonraki sezona kadar bol bol yetsin diye...
  Diğer bir zeytinyağı çeşidimiz olan Natürel Sızma Zeytinyağımız ise çok yakında sıkılacak. Zeytin olarak da çok çeşidimiz yok bizim. Az, öz, yapabildiğimizce, koruyabildiğimizce... 8 aylık fermentasyon sonucu listemize katılan kendisi iri çekirdeği küçük İznik İrisi Siyah Zeytinimiz, tuzsuz diyeti olanlar ve tuzsuz sevenler için % 100 Tuzsuz Sele zeytinimiz, henüz tatlanmakta olan 1 kat zeytin 1 kat tuz şeklinde yaptığımız eski usül Gerçek Sele zeytinimiz. Hepsi bu. Ara ara az miktarlarda farklı, özel üretimlerimiz de olmuyor değil. Ama öncelikle üyelerimize duyuru yaptığımız için genel duyuru yapmadan bitiyor çoğu zaman.
  Bizde Rivirea diye tanımlanan, yemeklik zeytinyağı denilen ama aslında % 85 i labarotuvar ortamında kusurları düzeltilmiş zeytinyağıyla karıştırılmış natürel sızmadan ibaret olan bu çeşitten yok. Gıda ürünlerine endüstriyel müdahaleyi doğru bulmuyoruz ve bu şekilde yapılanı üretmiyoruz da, satmıyoruz da.
  This item has been hidden
 • ماركت עיצוב חנות ירקות & Manav Reyonu Fuar ve Manav Tezgahı Kataloglar Play all

  Zeytinimiz, tuzsuz diyeti olanlar ve tuzsuz sevenler için % 100 Tuzsuz Sele zeytinimiz, henüz tatlanmakta olan 1 kat zeytin 1 kat tuz şeklinde yaptığımız eski usül Gerçek Sele zeytinimiz. Hepsi bu. Ara ara az miktarlarda farklı, özel üretimlerimiz de olmuyor değil. Ama öncelikle üyelerimize duyuru yaptığımız için genel duyuru yapmadan bitiyor çoğu zaman.
  Bizde Rivirea diye tanımlanan, yemeklik zeytinyağı denilen ama aslında % 85 i labarotuvar ortamında kusurları düzeltilmiş zeytinyağıyla karıştırılmış natürel sızmadan ibaret olan bu çeşitten yok. Gıda ürünlerine endüstriyel müdahaleyi doğru bulmuyoruz ve bu şekilde yapılanı üretmiyoruz da, satmıyoruz da.
  Natürel Sızma'mızı hem yemeklerinizde hem de salatalarınızda çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dalından koptuğu gibi sıkıldığı için asla kötü koku içermez.
  Bir de doğal fermente elma sirkelerimiz var. 8-9 ayda olgunlaşan, suyla karıştırıp içebileceğiniz ya da salatalarınızda kullanabileceğiniz, bizim de iddialı olduğumuz.
  This item has been hidden
 • estante de frutas y verduras & Market Manav Rafları Play all

  Mercado de madera o metal o tiendas de comestibles. Estas puertas son modulares y duraderas y robustas.

  El sistema modular es una estructura moderna que se puede conectar entre sí.

  UN ELEMENTO FRUTO VEGETAL: Con su apariencia limpia y regular, es la persona que crea confianza en los clientes, mejora la calidad del servicio que brindan con rosas, conoce bien los productos y mantiene la limpieza y el orden del mostrador continuamente. 1. Actúa de acuerdo con las normas y principios de la empresa. 2. Mientras que la tienda de comestibles estaba al lado del mostrador

  Los productos caros, que están destinados a ser vendidos en supermercados, se colocan junto a sus especies demasiado caras que no serán un problema para vender menos. Entonces se supone que debes decir: "Oh, no es tan malo". De hecho, usted dice que normalmente es caro tomar algo que abandona para despegar.

  mercado3
  VENDIDO POR LOS CAKES


  Ha venido a la caja fuerte, tomando sus necesidades contra todas las llamadas de alimentos dañinos. Te enfrentas a una nueva prueba. Él está de pie junto al café de chocolate que has cambiado de opinión tres veces y, por alguna razón, no puedes resistirte esta vez. Esto se debe al llamado esi ego depletion Bun. Sus propios recursos de control ya están limitados y se agotan en el tiempo. Cuando dices: Oh, ahora estamos cómodos o estás atrapado con la guardia baja.
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...