53
Dolle A/S, z siedzibą w duńskim, jest wiodącym w skali światowej projektantem, producentem i dostawcą schodów strychowych, firma jest tak...
Dolle A/S, z siedzibą w duńskim, jest wiodącym w skali światowej projektantem, producentem i dostawcą schodów strychowych, firma jest także liczącym się dostawcą w segmencie systemów balustrad i pozostałych rodzajów schodów. Założona w 1982 r. firma Dolle A/S jest obecnie wiodącym w skali światowej producentem schodów strychowych.

AŻ 10% PRACOWNIKÓW CENTRALI KONCERNU WE FRØSTRUP ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM PRZYSZŁYCH ROZWIĄZAŃ NA BAZIE KONCEPCJI KREATOR PRZESTRZENI.
Pracuje tam także nasz specjalny zespół ds. rozwoju, który odgrywa kluczową rolę dla realizacji strategii ciągłej innowacji. Ponadto posiadamy zakłady produkcyjne w Chinach i na Ukrainie oraz spółki w Polsce i USA. Łącznie koncern Dolle zatrudnia ponad 400 pracowników. Misją całego naszego zespołu jest zapewnianie rozwiązań, które pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń mieszkalną i podnoszą jakość życia.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...