33
Kadıköy'de yaşıyorsunuz ve güzeller güzeli bir bebeğiniz var. Ya da bebek bekliyorsunuz. Tebrikler, siz de bir Kadıköy Annesisiniz! Yapma...
Kadıköy'de yaşıyorsunuz ve güzeller güzeli bir bebeğiniz var. Ya da bebek bekliyorsunuz. Tebrikler, siz de bir Kadıköy Annesisiniz! Yapmanız gereken tek şey Kadıköy Anneleri'ni takip etmek ve sizin gibi diğer annelerle buluşmak, eğlenmek ve bebeğinizle birlikte Kadıköy'ün keyfini çıkarmak. Tabi bebeğinizin birçok arkadaşı olmasını da istersiniz değil mi? :) Bizi Facebook'tan ya da Twitter'dan da takip edebilir; Kadıköy Anneleri'nin sunacağı fırsatlardan, haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Kadıköy'de yaşayan ve anneliğin keyfini doyasıya yaşayan 5.000′den fazla annenin ortak buluşma noktası olan Kadıköy Anneleri, her hafta bebeklere ya da annelere yönelik en kullanışlı ürünleri test ediyor, puanlıyor ve paylaşıyor. Bununla birlikte Kadıköy'ün en iyi "Anne&Bebek Dostu Mekan"larını seçiyor. Bebek arabalarını da unutmayan Kadıköy Anneleri, bebeğinizle rahatlıkla gezebileceğiniz sokakları keşfe çıkıyor.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...