874
 • טרוולאור - קמפיין שלטי חוצות - Travelor

  2,581 views 2 years ago
  קמפיין שלטי החוצות Travelor בכל רחבי הארץ!
  Travelor מוזילה את מחירי החופשות בארץ ובעולם ומתחייבת למחיר הזול ביותר!
  החברה מספקת שירותים כוללים של המלצות תיירות בכל מקום בעולם ויוצרת למשתמשים בשירותיה ערך מוסף של מידע מקצועי על בתי המלון, על אפשרויות התיירות בכל מקום בעולם, מקומות מומלצים וחוויות אישיות של אנשים שכבר ביקרו בארצות אלו.

  השירותים שלנו:
  חופשות – קשר מיידי ומהיר בין הלקוח ובין בית המלון, לסגירת עסקאות בקלות ובמהירות, תוך מתן ההצעה הזולה ביותר ללקוח ולא על חשבון בית המלון.
  כוח חברתי ייחודי בעולם – הפרישה הרחבה של טרוולאור בכל רחבי העולם יוצרת מציאות חדשה של רשת חברתית ענפה הפועלת בשיתוף פעולה ליצירת ערך איכותי ומקסימאלי ללקוח, תוך בניית יחסי אמון בין בתי המלון וקהל המשתמשים בכל רחבי העולם.
  המלצות – מתן מידע איכותי, מהימן ומדויק למשתמשים מכל העולם על אפשרויות התיירות העומדות בפניהם. ההמלצות מתבססות על מגוון אמצעי מידע, המתעדכן כל העת ומאפשר לחברה להעניק את המידע הטוב ביותר ללקוח.

  טרוולאור חברת התיירות החברתית הראשונה בעולם, נמצאת בקשר שוטף עם מעל ל-500,000 בתי מלון בכל רחבי העולם, מקבלת משובים מהמטיילים בארצות השונות ומדרגת את בתי המלון לפי איכות המלצות הגולשים. המידע המועלה לאתר החברה מספק ערך לתושבים בלמעלה מ-36 מדינות ברחבי העולם, וממשיכה לצמוח בקצב מסחרר.

  Travelor בעזרת הכוח החברתי שלה הופכת להיות ויקיפדיה של עולם התיירות ומנגישה ללקוחות את המידע המהימן ביותר על יעד החופשה שיבחרו.

  אנו מאמינים כי כל אחד יכול לצאת לחופשה איכותית במחירים טובים ולקבל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כי מלון זה טרוולאור!

  לאתר הרשמי:
  https://www.travelor.me

  כתבו עלינו ב Themarker:
  http://www.themarker.com/la.......

  טרוולאור באינסטגרם:
  https://www.instagram.com/t... Show less
  Read more
 • This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...