Cep Hastanesi | iPhone Ekran Servisi
1,039
 • iPhone 6 Ekran Degisimi Nasıl Yapilir ? Burdan izleyebilirsiniz

  7,424 views 1 year ago
  IPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR
  https://goo.gl/rPAohE

  iPhone 6 ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve hem de 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda telefonunuza özel üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Ekran değişiminde komple şu demek oluyor ki iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Değişim sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri basar ve ekran performansında kısaca dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. İstenildiği takdirde korucu cam jelatin 20 tl ye takılır

  iPhone 6 ekran tamiri ondan sonra cihazınız 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik problem ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

  CEP HASTANESİ İLETİŞİM ADRES BİLGİLERİ

  ADRES: Çamçeşme Mahallesi Selamet Caddesi No:24 Pendik / İstanbul
  TEL : 0216 596 0532
  TEL : 0850 840 0532
  Whatsapp: 0532 245 0532

  KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

  İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Cep Hastanesi ve Yurtiçi Kargo içinde yapılmış olan kurumsal antak kalma yardımıyla 311748961 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan Samsung Galaxy Note 8 telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır.
  Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ile ulaşım hizmeti veren firmamızın fırsatlarını kaçırmamanızı öneririz. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...