Vitkovice Machinery Group
23
 • Vitkovice Metal Evolution 2014 - Představení

  1,287 views 3 years ago
  VÍTKOVICE MACHINERY GROUP jsou jednou z největších evropských strojírenských skupin. Staví na téměř dvou stoletích znalostí a působení v oboru, který provází civilizaci a poskytuje impulzy pro její rozvoj. Skupina zasáhla takřka do všech oborů lidské činnosti a stála u zrodu třetího největšího města České republiky. Je tedy aktivním účastníkem evoluce – METAL EVOLUTION.

  Skupina VÍTKOVICE zastřešuje spektrum oborů seskupených nově do tří pilířů tak, aby jejich synergie napříč dceřinými firmami přinášela řešení pro každé zadání našich obchodních partnerů. Strategie METAL EVOLUTION umožňuje klientům lépe pochopit výrobní základnu VÍTKOVIC, která se může pochlubit uzavřeným výrobním cyklem speciální metalurgie, která zahrnuje veškeré dostupné technologie. Zároveň ve druhém pilíři představují VÍTKOVICE výrobky se špičkovým know–how, které umí dodat nejen ve formě výrobků, ale i s inženýringovou podporou, a to včetně řešení celé dodávky na klíč. Nově definované jsou ve strategii služby, které zahrnují již známé montáže a údržby, ale zároveň ukazují technicky nové kování slitin titanu, niklu a řadu dalších technologií třetího tisíciletí.

  Naše dokončené akvizice a investice do technologií 3. tisíciletí nás předurčují pro roli EPC kontraktora. Jsme partnerem s moderním výrobním zázemím, s globálním dosahem a současně s odpovědností k sobě i svému nejbližšímu okolí. Věříme vizím a umíme je proměnit ve skutečnost. Show less
  Read more
 • This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...