137
 • Falešný Ovčáček | archetyp Psanec

  180 views 2 weeks ago
  Psanec je třeba Marlboro Man, který na hřbetu koně a s cigaretou v ústech vyráží do západu slunce. Nebo je to třeba úspěšný muž (či žena), který si po práci sundá sako, oblékne si metalové oblečení a vyrazí na koncert Black Sabbath. Náš respondent nedělá ani jednu z těchto věcí. Přesto je trnem v oku nejen vrcholovým politikům. Více se o archetypu psance dozvíte na našem blogu http://bit.ly/fairy_tailors...... Show less
  Read more
 • Sazka (Sportka) - Milionový déšť Play all

  V parném létě jsme spustili milionový déšť po celém území České republiky. Pro největší českou loterijní společnost Sazka jsme v rámci překonání 250 milionové hranice Superjackpotu připravili kampaň, která mezi sázející rozdělila 100x2 miliony. V každém losování tak 5 hráčů zaručeně dostalo 2 miliony korun.

  Koncept navrhl kreativní tým agentury Fairy Tailors pod vedením Marka Nieslanika, o produkci se postarala Kouzelná animace.

  Klient: Sazka
  Kreativní koncept: Fairy Tailors
  Scénář: Fairy Tailors
  Produkce: Kouzelná animace
  This item has been hidden
 • Sazka (Sportka) - Lovecká sezóna Play all

  Po úspěšném Velkém pátku a Pátku 13. ( https://www.youtube.com/playlist?list=PLFGugG0Hd88m9PHc-R... ) jsme ve Fairy Tailors připravili pro největší českou loterijní společnost Sazka v pořadí již třetí vícekanálovou komunikační kampaň.

  Ta nese název Lovecká sezóna a pod příslibem výhry některého z pěti různých osobních vozů láká pravidelné i příležitostné sázkaře, aby si při mimořádných losováních Sportky zakoupili plné tikety.

  Koncept kampaně přirovnává jednotlivé značky automobilů k lovné zvěři. Té mají být podle reklamy hráči na stopě a pokusit se pomyslně získat její trofeje v podobě mimořádné výhry.

  Kampaň poběží od dubna do června 2018 a k vidění bude v televizi, na internetu, v printu i OOH médiích.
  This item has been hidden
 • Sazka - Pátek 13. Play all

  "Vsaďte na pátek 13."- to je hlavní poselství intenzivní týdenní kampaně, jejíž cílem bylo vysvětlit prostřednictvím 8 spotů, že i známé symboly štěstí nemusí vždy fungovat tak, jak si můžeme myslet. Komunikace využívala celý mix nástrojů od on-line a televizní reklamy, printu i OOH a vrcholila právě v pátek 13., kdy pobízela Čechy, ať zkusí štěstí tak trochu obráceně.

  O kreativní koncept se postaral kreativní tým agentury Fairy Tailors pod vedením Marka Nieslanika, produkci pak zajišťovala společnost Sazka ve spolupráci s agenturou Barletta Production a režisérem Matějem Chlupáčkem.
  This item has been hidden
 • O archetypech Play all

  Značka je v dnešním zahlceném světě klíčovým nástrojem, který vás odliší od konkurence. Je přidanou hodnotou, která by měla dávat smysl nejen zákazníkům, ale i zaměstnancům. Měla by sbližovat lidi a formovat komunitu.
  This item has been hidden
 • Making of Fairy Tailors Play all

  To nej.. ze zákulisí našich shootingů.. ;)
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...