18
E&E Group is a leading Executive Talent Management & Career Consulting Company operating in Turkey which was established in 1992. Executi...
E&E Group is a leading Executive Talent Management & Career Consulting Company operating in Turkey which was established in 1992. Executive Search, including Board members, Outplacement – Change & Transition Management, Executive Coaching – Leadership & Career Development, Assessment, Training & Employee Engagement are the concentration areas of the Group.
E&E Group Recruits and Develops Executive Talent.

E&E Group, Yönetici Yetenek Yönetimi (ExecutiveTalent Management) ve Kariyer Danışmanlığı alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir İnsan Kaynakları Danışmanlığı Şirketidir. 1992 yılında kurulan Şirket, Yönetici Yerleştirme (ExecutiveSearch), Outplacement, Yönetici Koçluğu, Kariyer ve Liderlik Geliştirme, Değişim Yönetimi ve Çalışan Bağlılığı Geliştirme konularında uzmanlaşmıştır.
E & E Group, müşterilerine en iyi yönetici yeteneklerin bulunması, işe alımı, geliştirilmesi ve yönlendirilmesi için destek olur.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...