46
 • Rekrutacja - 7 typów stanowisk pracy - Impetum HR

  722 views 1 year ago
  ► Dołącz do mojej sieci na LinkedIn - https://www.linkedin.com/in...
  ► Strona firmowa - http://impetum.pl
  https://www.facebook.com/Im...

  Link do prezenacji: http://bit.ly/impetum-7typow (licencja CC 4.0 BY)

  Witamy na video blogu firmy rekrutacyjnej Impetum, gdzie poruszamy różne problemy związane z zarządzaniem oraz HR, w tym przede wszystkim sprawy dotyczące rekrutacji.

  W pierwszym odcinku zajmuję się kwestią tak zwanych "szczebli" zarządzania, które z jednej strony ułatwiają komunikację (szczególnie w rekrutacji), a z drugiej - są nieścisłe i mogą prowadzić do nieporozumień.

  Proponuję nieco inny podział, idąc za wzorcem procesu zarządzania zdefiniowanym przez profesora Mariana Mazura - twórcę Polskiej Szkoły Cybernetyki. Wynika z niego, że wszystkie stanowiska można podzielić na 7 typów. Dzięki temu można bardzo szybko zorientować się jaki był charakter dotychczasowej pracy kandydata i odnieść to do docelowego stanowiska, na które jest on rekrutowany.

  Zapraszam wszystkich szefów Human Resources oraz menedżerów zainteresowanych rekrutacją do subskrybowania naszego bloga. Obiecuję, że znajdziecie tu oryginalne treści, które mogą się stać przydatne do zwiększania efektywności Państwa rekrutacji.

  Będę wdzięczny za polubienie i udostępnianie niniejszego filmu. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek uwagi lub pomysły odnośnie naszego bloga - prosimy o wyrażenie tego w komentarzu.

  Można tez do nas napisać maila na adres hello@impetum.pl lub zadzwonić na numer +48 22 258 33 00.

  Prowadzenie: Grzegorz Modlibowski

  Inspiracje: prof. Marian Mazur, dr hab. Joanna Wilsz, insp. Maciej Węgrzyn.

  Wsparcie: Katarzyna Modlibowska, Maria Żebrowska Show less
  Read more
 • Uploads

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...