9
Syngenta je jedním ze světových lídrů v oblasti agrobyznysu s více než 28 000 zaměstnanci v 90 zemích, kteří se věnují našemu cíli: Přiná...
Syngenta je jedním ze světových lídrů v oblasti agrobyznysu s více než 28 000 zaměstnanci v 90 zemích, kteří se věnují našemu cíli: Přinášet potenciál do života rostlin.

Díky vědeckému výzkumu, globálnímu dosahu a závazku našim zákazníkům pomáháme zvyšovat produktivitu pěstovaných plodin, chránit životní prostředí a zlepšovat tak zdraví a kvalitu života. Pomáháme farmářům na celém světě vypořádat se s výzvou budoucnosti: dosahovat vyšších výnosů z menší plochy.

Věříme, že naše videa vás zaujmou a uvítáme Vaši zpětnou vazbu. Avšak prosím berte v potaz, že komentáře jsou prohlíženy a nebudou zveřejněny, pokud se nebudou týkat tématu, budou urážlivé či prezentující nabídku třetí strany. Syngenta není odpovědná za obsah zobrazující se v sekci Youtube - Související videa, okolní obsah, nebo komentáře na kterékoliv web stránce třetí strany, jenž může odkazovat na naše video.
  • Uploads Play all

    This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...