1
East Island SPA centrai, įsikūrę Vilniuje ir Druskininkuose nustebins daug kur keliavusius ar daug ką mačiusius, vertinančius privatumą, ...
East Island SPA centrai, įsikūrę Vilniuje ir Druskininkuose nustebins daug kur keliavusius ar daug ką mačiusius, vertinančius privatumą,  išskirtinę atmosferą bei dėmesį svečius. Rytų išmintimi bei filosofija paremta East Island SPA koncepcija siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį rytietiškų paslaugų spektrą.
East Islad SPA centruose galėsite pasimėgauti tradiciniais masažais, Tailando masažais, Kambodžos masažais bei Indijos (ajurvediniais) masažais, kuriuos atlieka meistrai atvykę iš tolimųjų egzotinių šalių, nes tik jie gali atskleisti tikrąsias Rytų atsipalaidavimo paslaptis.
Ieškantiems visapusiško ir atsipalaidavimo, East Island SPA galėsite pasimėgauti egzotiniais SPA procedūrų rinkiniais, atsipalaiduoti pieno ar žiedlapių voniose,  palepinti kūno ir veido odą BDR, SKEYNDOR bei AROMATHERAPY ASSOCIATES kosmetika, o besilaukiančios moterys galės patirti išskirtinę atsipalaidavimo ir aromaterapijos galią.
www.eastisland.lt
  • Uploads Play all

    This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...