Biuro Nieruchomości Lębork "Olint" Marzena Berzyńska
18
 • Biuro Nieruchomości OLINT

  106 views 9 months ago
  Biuro Nieruchomości OLINT prężnie funkcjonuje z niesłabnącą energią od 2 lipca 2012 roku. Od kilku długich lat Firma przyczyniła się do wybuchów radości, szczęścia i zadowolenia, popełnia te przewinienia w dalszym ciągu. Efektem jest wciąż rosnące grono uśmiechniętych posiadaczy nowych wymarzonych domów, mieszkań, lokali i działek budowlanych.

  Firma idzie naprzeciw wysokim wymaganiom klientów, dlatego też stawia na profesjonalizm, fachową i najwyższą jakość oferowanych usług. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu specjalistycznej wiedzy rynku nieruchomości, ponadto współpracuje z biurami pośrednictwa, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami notarialnymi, brokerami ubezpieczeniowymi oraz bankami i instytucjami finansowymi.

  W ofercie można znaleźć m.in. pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości pierwotnym i wtórnym, obrót nieruchomościami na zlecenie, usługi doradcze dotyczące nieruchomości, kompleksową obsługę kredytową, leasingową i doradztwo ubezpieczeniowe.

  Zespół Biura Nieruchomości OLINT każdorazowo dokłada wszelkich starań, by szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości Dzięki szerokiej reklamie, aktywności w Social Mediach, jasnej i czytelnej prezentacji ofert - Twoje mieszkania w ich rękach jest bezpieczne, a wszelkie niedogodności kupna - sprzedaży Ciebie ominą.

  Marzenia spełnisz, tylko z Biurem Nieruchomości OLINT.

  Zaufaj Nam, nieruchomość, którą kupisz - szczerze pokochasz.

  https://olint.pl/
  Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikacja treści i zdjęć bez zgody autora zabronione. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...