26
Jsme soukromá nezávislá česká nadace, která vznikla v roce 1997, aby navázala na činnost české pobočky americké The Foundation for a Civi...
Jsme soukromá nezávislá česká nadace, která vznikla v roce 1997, aby navázala na činnost české pobočky americké The Foundation for a Civil Society. Od té doby jsme podpořili takřka 4000 projektů. Od roku 2005 doplňují činnost Nadace Via její sesterské organizace – Friends of Via v Pittsburghu a Sdružení Via v Praze.
Naší vizí je společnost, kde většina lidí jedná svobodně a odvážně, přijímá odpovědnost za sebe a za své okolí, a kde je darování běžnou součástí života. Věříme, že vizi naplníme prací v oblastech komunitního života a filantropie.
/ We are a private independent Czech foundation, which was established in 1997 to carry on the work of the Czech office of the American Foundation for a Civil Society. Since then we have supported almost 4,000 projects. Since 2005 two partner organizations – Friends of Via in Pittsburgh and Via civic association in Prague – have complemented the work of Via Foundation.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...