374
 • Saç Kırıkları Nasıl Giderilir?

  148,305 views 2 years ago
  Misafirimize saç kesim işlemi yaptıktan sonra saç kırıklarını temizleyen makine ile saç kırıkları temizle işlemi yaptık.

  Saloon Team; Tufan Şumnulu, Eray Ek ve Murat Sayım tarafından 2012 yılında kurulmuştur.Başarısını, yaratıcı bir ekip ve ürün kalitesinden ödün vermemesine borçludur.

  Aldığı eğitimlerle sürekli kendini geliştiren, trendleri yakından takip eden Saloon Team kurulduğu günden beri son teknoloji ile üretilen, doğaya ve insana duyarlı kozmetik ürünleri kullanmakta
  ve tavsiye etmektedir. Her geçen gün büyüyen ekibi ile Ataşehir Varyap Meridian'de bay, bayan ve çocuk misafirlerine hizmet vermektedir.


  ►Saç Bakımı - Saç Botox'u Nedir?
  https://youtu.be/8fkjRnJNnvo

  ►Saç Kırıkları Nasıl Giderilir?
  https://youtu.be/hzMiGDff1sA

  ►Dip Boya Uygulaması
  https://youtu.be/Z1jcduMHA_...

  ►Ombre ve Kreatif Renklendirme
  https://youtu.be/H5uv4cr5Dd...


  Kanalımızdaki videoları kaçırmamak için ücretsiz abone olun:
  Abone Ol ►https://goo.gl/Phq4bc
  Tüm Videolar ►https://goo.gl/2kS3iO
  İnternet Sitesi ► https://www.saloonteam.com

  Facebook ► https://www.facebook.com/sa...
  Instagram ►https://www.instagram.com/s...
  Twitter ► https://twitter.com/saloon_...

  Merhaba Saloon Team takipçileri. Bız Varyap Meridian Batı Ataşehir'deki SaloonTeam Kuaförüyüz. Salonumuz da yaptığımız saç tasarımlarından, balyaj, ombre, sombre, saç kesim, kırık saç onarımlarına kadar, İpek kirpik, makyaj videolarından brezilya fönü, microkaynak, videolarına herşeyi bulabileceğiniz bir kanal.

  Saç tasarımı, kuaförlüğe ilgi duyan yada Varyap Meridian Batı Ataşehir'de profesyonel bir kuaföre ihtiyaç duyan herkesin faylanması amacıyla bu kanalı açtık ve videolar üretiyoruz. Siz de saç tasarıma ve kuaförlüğe dair herşeye ilgili iseniz bu kanal tam size göre. Show less
  Read more
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...