272
 • Non problema odc. 1 - remont

  2,567 views 3 years ago
  Marco i Ala kupili właśnie swoje pierwsze wspólne mieszkanie! Teraz czeka ich jeszcze remont i urządzenie wnętrz. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest takie proste.

  Subskrybuj nasz kanał: https://goo.gl/M2S5j7
  Odwiedź nas na Facebooku: https://goo.gl/pfrLgm
  Śledź nas na Instagramie: https://goo.gl/FLVbYY
  Wejdź na stronę producenta łatwoczyszczących tkanin obiciowych Persempra: http://persempra.com
  Zobacz jak łatwo wyczyścić plamy z tkaniny Persempra: https://goo.gl/lrwuoa Show less
  Read more
 • Non Problema! Play all

  Marco jest Włochem, który od kilku lat mieszka w Polsce ze swoją polską dziewczyną Alą. Jest przedstawicielem handlowym marki Persempra produkującej łatwoczyszczącą tkaninę obiciową. Odwiedza salony meblowe w całej Polsce, prezentując jej zalety. Marco hołduje zasadzie Non problema! - dla niego nie ma spraw trudnych. Otacza się rzeczami ułatwiającymi życie. Nic więc dziwnego, że w jego domu pojawiła się Persempra. Oglądajcie filmy na tej playliście, aby dowiedzieć się, co z tego wynikło!
  This item has been hidden
 • Targi Meble Polska 2017 Play all

  To właśnie na Targach MEBLE POLSKA, w 2016 roku, zadebiutowała Persempra. Wówczas ekspozycja marki była w formie tradycyjnego stoiska targowego. W tym roku próżno było jej szukać na liście wystawców. Ale oczywiście obecna była – jako MTP Cafe, które – odmienione na czas targów – działało pod szyldem PERSEMPRA caffe. PERSEMPRA caffe zapraszała wszystkich na herbatę i kawę w cenie … jednego uśmiechu 🙂
  A jak była Persempra to nie mogło zabraknąć także Marco i Ali. Sympatyczna para nie tylko wzięła udział w kameralnym spotkaniu PERSEMPRA PO GODZINACH, gdzie, przy winie można było porozmawiać zarówno z nimi, jak i z przedstawicielami PERSEMPRA o tkaninach – dowiedzieć się o nich znacznie więcej, poznać ich niesamowite właściwości, zasięgnąć porad i obejrzeć na żywo całkiem nowe, dosłownie „świeżutkie” kolekcje Persempra 2.0.
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...