31,441
 • Vánoční překvapení

  19,948 views 1 month ago
  #cestolidi #vanocenaruby #cestování

  Děkuju Vám všem, kdo můj obsah sledujete. Přeju vám veselé Vánoce a šťastný nový rok.

  Sleduj instagram : https://www.instagram.com/c...

  Napiš jak se ti video líbilo a poděl se se zbytkem taky o nějaký info!

  Cestolidi : https://www.facebook.com/gr......

  Vlogy. Blogy. Cestology alias Cestománie pro mladé. Cestování je mé hobby. Snažím se s Vámi sdílet praktické informace a zážitky z mých cest a předat Vám inspiraci na další výlet! Poznej svět s Cestology a klikni na odběr!

  hudba: intro - https://soundcloud.com/clue...
  hudba: video - https://www.epidemicsound.com Show less
  Read more
 • Cesta kolem světa Play all

  Vydal jsem se do světa s heslem "TEĎ NEBO NIKDY!" v kapse 50 tisíc a jednosměrná letenka. Nevim kudy ani kdy se vrátim domů, ale chci to hecnout a tenhle playlist to celý dokumentuje!
  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Měsíc po Thajsku Play all

  Do Thajska jsem se v prosinci 2016 vydal s cílem začít cestovatelský vlog. Tím pádem to pro mě vždycky bude srdcovka. Celý měsíc jenom s malým batohem na zádech a kamerou před sebou. Nic mi nechybělo, lidi tam jsou přátelský, počasí převážně letní a náklady na život velmi nízký. Po chvíli vám zachutná streetfood za pakatel a oblíbíte si šťavnatý a chutný ovoce! Byla to pro mě první „backpacking“ zkušenost a můžu to jedině doporučit. Všeobecně je to pro baťůžkáře vyhledávaná destinace, teplo, levno a bezpečno z toho dělá ideální zemi pro všechny cestovatelský zelenáče 🙂
  Nech se inspirovat v plalistu výše
  TIP#1 Vemte si kvalitní sandále
  TIP#2 Smlouvejte a mějte ostrý lokty
  TIP#3 Pokud jedete lowcost vyplatí se hledat ubytování až na místě. Projděte si ale více guesthousů, kvalita i cena se může dost lišit jen pár metrů od sebe.
  This item has been hidden
 • Americkej sen Play all

  Vydali jsme se na dobrodružství, na který dlouho nezapomeneme. S kámošem v dodávce, bez plánu s cílem užít si to. Dodávku přestavěl sám Bogar a pronajmout si jí můžete na www.vanlovetravel.com
  This item has been hidden
 • Work and Travel USA Play all

  Work and Travel USA je nejlepší způsob, jak prožít léto v Americe. Work = pracuj, travel = cestuj – přesně o tom tenhle program je. Během letních práznin na vysoké nebo vyšší odborné škole můžete v USA až 4 měsíce legálně pracovat, zlepšit si angličtinu a následně si užít cestování a poznávání krásy Spojených států amerických. V tomhle playlistu najdeš rady a tipy jak na život v Americe!
  This item has been hidden
 • This item has been hidden
 • Tipminuty Play all

  This item has been hidden
 • Barcelona Play all

  V březnu jsme vyrazili do Španělska, abychom se potkali s kámošem z USA. Letenky z Bratislavi za 1600,- a ubytování na celý týden přes Couchsurfing vytvořili prostor pro spoustu plechovek piva, zmrzliny a dobrýho jídla. Co vidět, kam zajít na jídlo a celkový dojmy z Katalánska najdeš v playlistu výše.
  TIP#1 Kupte si lístek na 10 jízd, platí na veškerou dopravu v Barceloně a metro je nejpohodlnější způsob dopravy po městě.
  TIP#2 Pozor na kapsáře, Barca je zlodějema proslulá 🙁
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...