9,896
 • 3 DNI w LESIE // część 1

  98,313 views 1 year ago
  ➡Subskrybuj zlasowanych - http://bit.ly/zlasowani-sub 🌲

  Pierwszy weekend lata nie miał z latem wiele wspólnego. Poza mnóstwem komarów. Pogoda była jednak mocno jesienna. Przez większą część wypadu padało. Mżawki poprzedzielane konkretnymi ulewami.🌧

  Czas mijał nam głównie na ogarnianiu obiadów, filtrowaniu wody i zabezpieczaniu ciała przed hordami bzyczących insektów.

  Tomasz spędził 2 noce w swoim nowym namiocie, Piotr natomiast trzymał się starego dobrego rozwiązania, czyli holenderskiej norki.⛺ Sporym udogodnieniem był zabrany przez nas tarp, który mimo miliona dziur stanowił świetny ratunek przed deszczem.

  Ten wypad był inny niż wszystkie jeśli chodzi o źródło wody. Jako, że wybieraliśmy się nad jezioro to stwierdziliśmy, że płyny będziemy uzupełniać bazując na filtrowaniu. Sporo czasu spędziliśmy z filtrem Sawyer Mini w dłoni. Od wypadu minął już ponad tydzień i żaden z nas nie miał przebojów żołądkowych, a każdy z nas przyjął po kilka litrów uzdatnianej wody.💧

  Wybrane przez nas miejsce nad śródleśnym jeziorem okazało się strzałem w dziesiątkę! Przez 3 dni nie spotkaliśmy żywej duszy, a okolica była po prostu zjawiskowa.

  Był to jeden z naszych fajniejszych wypadów!🌲

  Więcej zlasowanych:
  instagram: https://www.instagram.com/z...
  facebook: https://www.facebook.com/
  blog: https://www.zlasowani.pl/ Show less
  Read more
 • Recent activities Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...