62
Kalisz Ambient Festiwal to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południow...
Kalisz Ambient Festiwal to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej wielkopolsce. Tym samym jest to doskonała okazja dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.

MUZYKA
Na scenie Festiwalu występują zawsze artyści godni zauważenia, wykonujący dobrą i ciekawą muzykę. Występy okraszone są wyjątkowym klimatem, którego nie odczujesz nigdzie indziesz.

LOKALNIE
Kalisz Ambient Festiwal wspiera lokalnych twórców muzycznych! Zawsze staramy się zaprosić do występu lokalnych artystów, aby mieli oni szansę dotrzeć do większego grona słuchaczy.

LUDZIE
Festiwal to także doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi. Wiele ciekawych rozmów, nowe znajomości, a nawet więcej! To wszystko tylko na Kalisz Ambient Festiwalu.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...