7,756
 • BIG BOSS - МАЖОР (Official version)

  2,048,062 views 7 months ago
  Ванна з золотом, йорк, мавпа: BIG BOSS презентував новий кліп!

  Популярний співак і телеведучий (шоу «Про Любоу» на каналі М1) - Містер BIG BOSS презентував новий кліп на композицію «Мажор» (автор тексту і музики Ost & Meyer). Над створенням кліпу працювали 110 осіб, а керував процесом відомий український режисер Олександр Макаров

  Підготовка до зйомок велася протягом трьох місяців: творці разом з BIG BOSS ретельно продумували кожну сцену, локацію, наряди - щоб отримати максимально красиву і якісну картинку, а також відобразити головні задумки відеороботи.
  Спеціально для зйомок були пошиті 20 костюмів. Складніше за всіх довелося безпосередньо самому BIG BOSS, який весь час (а зйомки тривали 26 годин в режимі non-stop) носив прикраси, розроблені з урахуванням його образу (вага прикрас - близько 20 кілограм).

  У кліпі задіяно 11 акторів, включаючи шоу-балет. Глядачі також зможуть оцінити танцювальні навички BIG BOSSa, який спеціально брав уроки у професійних хореографів.

  Олександр Макаров, режисер кліпу:
  «Ми спочатку планували створити масштабний і унікальний проект - такий, як ніхто ще не робив. Звичайно, було багато складнощів. Але у нас зібралася чудова команда: оператори, звукорежисери, інженери, візажисти, причому, багато хто погодився допомагати нам безкоштовно, тому що повірили в нашу ідею. І кожен викладався на всі 100%! Особливо хочу відзначити старання Містера BIG BOSSа, який всього за 6 репетицій під керівництвом хореографів зміг вивчити і поставити танець.»

  Головною ідеєю було показати, як часом смішно і навіть абсурдно виглядає надмірна тяга до розкоші і багатства. Одна з найяскравіших сцен - коли BIG BOSS лежить у ванні з грошима і золотом. Цікаво, що ванна з грошима важила понад 100 кілограмів, а перебувати в ній артистові довелося буквально безвилазно протягом 3 годин.

  «Я хотів побити режисера після цих зйомок (жартує). Я, звісно ж, люблю кеш, але не до такої ж міри. Я мало не вмер від багатства»- ділиться музикант.
  Сам же BIG BOSS зіграв не останню роль у створенні роботи. Він з періодичністю кермував ідеями для сюжету, і в той же час категорично відмовився від деяких елементів кліпу:

  «Я хоч крутий і зухвалий чувак, ось тільки навіть я порахував, що голі дівки і кокс в кадрі - занадто відверто. Це повинно бути виправдано, інакше виходить несмак. А у BIG BOSS все повинно бути ідеально і в міру!»

  У зйомках також брали участь Йорк і мавпа. Причому, тут були свої складності: Йорк норовив весь час втекти, а мавпа Джон показував характер, постійно намагаючись вкусити когось зі знімальної команди - і головному продюсеру проекту все-таки дісталося.

  «Мавпа, яка знялася в кліпі, напилася шампанського, сама від цього здурманіла і вкусила продюсера кліпу за груди» - згадує зі сміхом BIG BOSS.

  Втім, завдяки злагодженій роботі команди всі складнощі вдалося подолати - і отримати результат найвищого рівня.


  Співак. Шоумен. Телеведучий каналу М1.
  Mr. BIG BOSS

  www.big-boss.com.ua
  www.facebook.com/Група-BIG-BOSS-160086904366360/
  www.vk.com/bigbosscomua
  www.instagram.com/bigbossgroup/
  www.youtube.com/c/BIGBOSSgroup

  +38 044 332 26 95
  ​+38 099 099 29 12
  +38 067 970 24 66
  +38 050 722 26 95

  www.vg-studio.biz Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...