Alert icon
We're changing our privacy policy. This stuff matters.  Learn more  Dismiss

Afschaffing verbod op godslastering? - Debat: Boris van der Ham vs. Ed Anker

Loading...

Sign in or sign up now!
Alert icon
Upgrade to the latest Flash Player for improved playback performance. Upgrade now or more info.
721 views
Loading...
Alert icon
Sign in or sign up now!
Alert icon

Uploaded by on Aug 10, 2011

05-11-2009

Boris van der Ham dient binnenkort een voorstel in de Tweede Kamer in om af te zien van het verbod op godslastering. Een meerderheid van de Kamer lijkt voor afschaffing van het verbod te zijn. De SGP diende eerder een motie in om het verbod op godslastering juist te handhaven. Die motie werd door de regeringspartijen CDA en Christenunie gesteund. Tweede Kamer-leden Boris van der Ham (D66) en Ed Anker (ChristenUnie) gaan vanavond in debat over het wetsvoorstel: Waarom moet het verbod op godslastering afgeschaft worden?

  • likes, 1 dislikes

Link to this comment:

Share to:

Top Comments

  • religie is onzin en god bestaat niet

  • in Nederland zijn tussen de 10.000 en 20.000 kinderen kapot geneukt in de naam van god, ik denk dat dit is de hoogtevorm is van godslastering.

    God is too Big to Fit Into a Religion

see all

All Comments (17)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • @patrick10001 Was dat er dan ?

  • Aan dat gezeik en gezeur van die christenen en ander zwaargelovigen moet je geen tijd aan besteden. Laat ze maar lekker denken wat ze willen, je krijgt het er toch niet uit.

  • Waar is de tolerantie gebleven in Nederland.

  • Religie moet gewoon vernietigt worden.

  • 0:30 het lijkt net die ManBijtHond stem

  • @MrGraffitiAmsterdam Het was een grapje,....

  • @MrGraffitiAmsterdam Heb je South Park niet gezien? Als dat gebeurd komt er oorlog over hoe de atheisten moeten heten!!

  • haha, er is een wet nodig om gelovigen te beschermen, maar de atheïsten dan? en de antitheïsten, of de humanisten??? deze worden gvd(lol) ook uitgescholden als ze niet in god geloven, en in sommige gebieden worden ze zelfs dood gewenst, of gemaakt!!!!!!

Loading...

Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more