Pan Wołodyjowski - Jacek Kaczmarski (2007)
Uploader Comments (ProstyCzlowiek)
Top Comments
-
Wiesz co? Słuchając tego..brakuje mi Polski..tej takiej prawdziwej..patriotycznej i dumnej, a nie takiego gniota jaki zaserwowały nam obecne systemy teraz.Pozdrawiam.
-
bardzo ładnie :) ode mnie 5
All Comments (94)
-
wykonanie mi sie podoba ale jeszcze bardziej lubie plastikowy mikrofon po lewej :D
-
czyli jak to jest? w oparciu o te akordy wypisane uzywasz poszczegolnych strun? szkoda naprawde ze nie sypniesz zadna tabulatura ;p
-
@Strategiczny Tos mi brat! Ja osobiście też popieram Korwina Mikke.Tak Komorowski to najgorszy wybór.Nie wiem jak ty ale ja nie mam wątpliwosci co do katastrofy w Smoleńsku.Dlaczego ludzie głosują na zdrajców?
-
@krzychukrzychu1997 Wiesz co? Nie ma tak naprawde nikogo na którego mógłbym postawić naprawdę mój głos. Osobiście głosowałem za Korwinem Mikke, żeby tylko robić przeciwwagę tym bydlakom na górze. W drugiej turze oddałbym głos na KAczora choć nie pasuje mi wiele spraw o których teraz pisał nie bedę. Komorowski to był najgorszy wybór. Tak samo jak gdyby był Olechowski czy Napieralski. Ludzie patrzą na wygląd i kłamstwa oraz słuchają telewizji. I na tym stracili.



Niby wszystko poprawnie, głos w miare przyzwoity, gitara opanowana w stopniu poprawnym, ale brakuje tutaj czegoś. Gdzie emocje, gdzie siła przekazu, ten pan śpiewa jakby na "odpier..l", tak jakby ktoś go zmuszał do robienie czegoś wbrew sobie.
Lechu1971 8 months ago
@Lechu1971
Dzięki za szczery komentarz - doceniam krytykę, bo przeciez znacznie łatwiej po prostu 'wyłączyć'. Gdybyś miał kiedy wolną chwilę to przejrzyj inne moje nagrania, to ma już kilka lat, a nóż wśród tych nowszych coś wpadnie Ci w ucho, jakaś myśl się nasunie - ciekaw jestem Twojego zdania.
Pozdrawiam!
Witek
ProstyCzlowiek 8 months ago
@ProstyCzlowiek wiesz, fajne masz kawałki. Nie zdąrzyłem wszystkich wysłuchać, ale kilka przesłuchałem. Graj i śpiewaj dalej :) Nie mniej jednak jak zabierasz się np za twórczość Kaczmarskiego musisz być "dobry" a nawet więcej. Trudno dorównać Jackowi i niedwielu się to udało , nawet profesjonalnym kapelom:)
Lechu1971 8 months ago
@Lechu1971
Kaczmarskiego szanuję nie tylko za wyjątkową ekspresywność pod względem wykonań ale przedewszystkim 'za to co prezentował', prezentuje. Żeby 'dowrównać' takiemu artyście trzeba by jeszcze pisać jak on i umieć to zgrać. Traktuję go jako autorytet, ale nie do naśladywania, bardziej do 'podpatrywania'. Śpiewam żeby pamiętać, nie dla lansu - ale też i na czymś trzeba ćwiczyć. Stąd moja obecność, tu i teraz.
Myślę że badziej cieszyło by go słabe wykonanie niż żadne.
Salva!
ProstyCzlowiek 8 months ago
bardzo dobrze gdybyś jeszcze śpiwał na chwałę panu bogu
MKOWNACKI123 11 months ago
@MKOWNACKI123
Śpiewam, najchętniej mało wylewnie..
ProstyCzlowiek 11 months ago