05-02-2009
De achterban van de Evangelische Omroep (EO) is boos op Andries Knevel en bestookt de omroep met boze telefoontjes en mails. Knevel heeft deze week verklaard dat hij niet langer creationist is.
Knevel verklaarde deze week op televisie dat hij spijt heeft dat hij zijn kijkers en kinderen altijd heeft voorgehouden dat de aarde in zes dagen is geschapen. Hij deed daarmee afstand van het scheppingsverhaal: "Met het oprukken van religies in de samenleving lijkt soms de weerstand tegen Darwin's idee zelfs te groeien, of wordt evolutie in één adem genoemd met het scheppingsverhaal en andere creationistische sprookjes." Knevel ondertekende ook een verklaring (doc) hierover.
Creationisten geloven niet in de evolutietheorie van Charles Darwin, maar in het scheppingsverhaal uit de bijbel. Bijna twee derde van de EO-achterban gelooft nog steeds dat God de wereld in zesmaal 24 uur schiep.
Lol, ik moet echt eens onder mijn steen vandaan kruipen want ik hoor dit bericht nu pas. Geweldig nieuws. +1 voor Andries!
Gulzt 2 weeks ago
3:17
Wat een schatjes.
MyPopiejopie 5 months ago
@captainblauvelt echt he, gelukkig zitten ze hier niet te protesteren tegen FAGS of abortion.
020amsterda020 5 months ago
"van andries knevel?"
muhahahah
deadmanshand2010 9 months ago
wat een oliebollen
carlenable 1 year ago
In hemelsnaam :')
Bart050384 1 year ago
5:30 diversiteit aan meningen, meningen??
ja, het is mijn mening dat de aantrekkingskracht van de aarde niet krachtig genoeg is om een EO directeur te pletter te doen slaan als je hem uit een vliegtuig naar beneden gooit (zonder parachute) dus gewoon doen.
vincentredbull 1 year ago