Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Wręczenie sztandaru

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like PTM1016's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike PTM1016's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add PTM1016's video to your playlist.

Uploaded on Aug 10, 2011

Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Maz. doczekał się sztandaru.

W sobotę, 6 sierpnia 2011 roku, Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim wzbogacił się o nowy sztandar.
Tego dnia uroczystości rozpoczęły się w kościele pod wezwaniem św. Antoniego uroczystym poświęceniem sztandaru.
Następnie goście przenieśli się do Parku „Solidarność", gdzie na muszli koncertowej Starosta, Piotr Kagankiewicz, Prezydent Miasta, Rafał Zagozdon i Przewodniczący Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Eugeniusz Knapik, dokonali przekazania sztandaru na ręce Mariana Pająka, Przewodniczącego Związku w Tomaszowie Mazowieckim. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był Kazimierz Wojewódzki z Koła Emerytów w Skrzynkach. Około osiem miesięcy upłynęło od pomysłu do realizacji.
Fundatorem sztandaru był Zarząd Rejonowy ZERiI oraz Starostwo Powiatowe.
Spotkanie było doskonałą okazją do odznaczenia osób szczególnie wyróżniających się w pracy. Zarząd Główny w uznaniu zasług za wieloletnią pracę na rzecz Związku postanowił uhonorować Złotą 0dznaką Honorową następujące osoby: Karolina Brzeska, Zofia Maczkowska, Wanda Sobór, Edward Rogala, Halina Jakóbczyk, Stanisława Seliga, Janusz Bogusz, Marian Leksiński i Tadeusz Cisowski. Odznaczenia wręczali: Krystyna Ozga, Wicewojewoda Łódzki, Przewodniczący Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Eugeniusz Knapik i Przewodniczący Związku w Tomaszowie, Marian Pająk.
Następnie odbyła się część artystyczna, w której wystąpili: Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubochni, zespół Halinka i Józio i Marysia Poetka z Czerniewic, Mini Zespół z Inowłodza, Skrzynkowianki i Fajne Babki z Będkowa.

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to