Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Śmieszne Koty - Prosto z Polski (The Best of Bobo & Nikita)

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like Krzysztof Smejlis's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike Krzysztof Smejlis's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add Krzysztof Smejlis's video to your playlist.

Published on Feb 22, 2013

POL
Subskrybujcie, jeśli lubicie oglądać dobre i śmieszne filmy: http://bit.ly/19c8wTg

Bobo (kocur, urodzony w kwietniu 2010 roku) i Nikita (urodzona we wrześniu 2012 roku, została porzucona przez matkę i "adoptowana"przeze mnie i moją narzeczoną. Wcześniej została uratowana od śmierci przez ojca mojej narzeczonej, który znalazł ją ledwo żywą obok dwóch martwych już kotów).
Filmiki z Bobo i inne tworzę od 2010 roku, jednak dopiero od kilku miesięcy, gdy do naszego domu dołączyła Nikita, filmiki z moimi kotami są teraz coraz bardziej popularne (od USA aż do Japonii). Kilkanaście z nich zostało wyróżnionych na wielu portalach internetowych (między innymi na simon's cat, japońskiej yahoo, reedit, buzzfeed, cuteoverload, huffingtonpost, lovemeow i kilku japońskich) oraz na polskich (demotywatory, kwejk, joemonster, wykop). Cztery z nich były w telewizji (Animal Planet, TV Asashi).
Wiem, że w Polsce są ludzie którzy koty lubią i kochają i mam nadzieję, że moje filmiki przypadną Wam do gustu - póki co w naszym kraju popularne są głównie vlogi, kanałów z kotami raczej zbyt wielu nie ma, tym bardziej takich, które mają już jakąś popularność.
Niestety wciąż panują u nas pewne stereotypy jeśli chodzi o koty, dlatego (między innymi) postanowiłem skierować moje filmiki do widowni za granicą (poziom komentarzy na YouTube jeśli chodzi o Polaków jest niestety trochę niski, dominują przekleństwa, kłótnie, zresztą - sami wiecie...).
Moje koty, to tzw. dachowce (za granicą european domestic tabby cat) które miłością siebie jeszcze nie darzą, ale są w stosunku do siebie neutralne (czasem przyjazne). Lubią się razem bawić, choć czasem wygląda to na poważne walki, jednak wszystko jest ok - krzywdy sobie nie robią i są to normalne zachowania.
Nikita jest szalonym kociakiem, natomiast Bobo, to kot bardzo łagodny i od jakiegoś czasu już flegmatyczny z racji wieku (ma nadwagę i choć wygląda na 10kg, to waży 7kg). Lubi być odkurzanym i można z nim robić prawie wszystko :)

ENG:
Subscribe here for more great videos: http://bit.ly/19c8wTg

The best of Bobo & Nikita.
More about Bobo and Nikita here:

Facebook: https://www.facebook.com/bobonikitacats
Twitter: https://twitter.com/maggotsic22
Google+: https://plus.google.com/u/0/110462412...

チャンネル登録: http://www.youtube.com/user/FaqYouTB
подписываться: http://www.youtube.com/user/FaqYouTB

More playlists:

Cute cats - compilations: http://bit.ly/1flshwb
Funny cats - compilations: http://bit.ly/1h6RgOG
Cats Bobo & Nikita (Season 2): http://bit.ly/PL8l9p
Bobo & Nikita: Music-Videos: http://bit.ly/1fJC7SU
Cats Bobo & Nikita (Season 1): http://bit.ly/1loYoe7

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Advertisement
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to