Alert icon
We're changing our privacy policy. This stuff matters.  Learn more  Dismiss

jorgen raymann hollandsche muziek

Loading...

Sign in or sign up now!
101,311
Loading...
Alert icon
Sign in or sign up now!
Alert icon

Uploaded by on Jun 12, 2008

jorgen raymann hollandsche muziek

Category:

Comedy

Tags:

License:

Standard YouTube License

Link to this comment:

Share to:

Top Comments

  • Altijd broeder:)

    ik vind Jurgen Rayman all time een goeie engel van alle surinamers

    groeten van vredige islamitische iraKeez

    God bless christians!!

    God bless muslims!!

  • hij moet een track ervan maken:P

see all

All Comments (75)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • @Kinneballer36 Kan jij bewijzen of jij werkelijk wel de kind bent van je ouders??

  • @Kinneballer36 Waar ik me mateloos aan irriteer is, dat ik gelijk voor een Christen fundamentalist word aangezien, terwijl ik God haast alleen als een metafoor zie voor de liefde & goede geest en niet zozeer als een persoon/wezen. Wie weet gaan wetenschap en mijn opvatting van 'God' ooit wel gepaard, maar tot die tijd gebruik ik wel 'liefde' om misverstanden te voorkomen. ;)

  • @ZehGfather Dat is dan ook meteen het enige concrete argument wat jullie gelovige vaak mee kunnen komen. Omdat je niet kunt bewijzen dat hij niet bestaat, bestaat hij per definitie. Dat is bijna Johan Cruijf logica. Bovendien weten we ieder jaar meer over ons universum en lijkt een wetenschappelijke verklaring steeds logischer en realistischer.

    Kom jij maar eens met bewijs dat hij wel bestaat.

  • @140662amarildo You are always welcome bro :) ofcourse I always got respect for you as a christians and all the christians <3. Peace from all the Muslims who do think the way as the others like me :)

  • @SamerIRAQ God bless you to muslims brother, and i,a m a christian man. Much respect!

  • @TheRobieDick lul niet man, hij is ook weer niet zo grappig!!!

  • 4 Mensen moeten dood..

  • Zingen kan hij in ieder geval niet! Maar hij is nog steeds grappig.

  • Grappig hoe iemand je de beste wensen probeert te gunnen d.m.v. van God's zegen, omdat ze d'r in geloven.. en het enige dat atheïsten hier kunnen doen is lopen janken dat God niet bestaat. Een gegeven paard kijk je niet in de bek?

    Wat voor hard bewijs heb je dat God (niet) bestaat? Omdat het in je tekstboek van biologie staat? Omdat je het een idool van je hebt horen zeggen? Omdat je de media gelooft?

  • Hij word te oud man....

View all Comments »
Loading...

0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more